Більше заробляти, а не витрачати: що прискорить реформи в Україні

поділитись
Тарута розповів, на чому варто акцентувати увагу, щоб прискорити процес реформування

 В Україні дуже гостро стоїть питання економічного і соціального розвитку. Воно найбільше хвилює громадян, оскільки їм стає все важче виживати. Двигуном реформ можуть стати високі технології.

Про це повідомив засновник партії "Основа" Сергій Тарута. Він зазначив, що брати приклад реформування необхідно з європейських країн. Для цього можна згадати їх досвід програм і реформ, які поліпшили соціальні показники і об'єднали населення.

"Нам потрібна зараз національна ідея, економічне бурхливе зростання. Те, що ми анонсували в доктрині зростання економіки від 10 до 15% щорічно до 2030 року, це означає, що кожен рік на 10-15% життя людини також буде кращим. Лише за цих умов в країні залишаться ті, хто ще не встиг виїхати, і почнуть повертатись ті, хто емігрував. Це величезна кількість працездатного і інтелектуального потенціалу країни ", - сказав політик.

Він додав, що нинішні проекти реформ є лише спробою скоротити витрати держави, а життя пересічних українців зробити ще гірше. Політсили, за його словами, не хочуть прислухатися до рекомендацій Європейського парламенту, де вказували на те, що реформи не можна проводити без підтримки населення.

"На рівень інфляції ми повинні збільшувати пенсію і більше того потрібно думати не як більше витрачати, а як більше заробляти. Тільки високотехнологічні та наукомісткі галузі економіки можуть дати реальний прорив", - вказав Тарута.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Сергій Тарута розповів, як політикам повернути довіру українців і заручиться їхньою підтримкою.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
сергій тарута, депутати, реформи, верховна рада
Скандальна ведуча їде у важливій справі
0
0
15:35 26.04.2018
Тепер це буде не боротьба з корупцією, а спроба перехопити корупційну вертикаль і передати її під зовнішнє управління
0
0
14:57 26.04.2018
Закон змінить роботу Державної прикордонної служби з протидії нелегальній міграції та іншим правопорушенням
0
0
14:55 26.04.2018
Будівельники завершили укладання асфальтобетону
0
0
14:48 26.04.2018
Политик заставил забыть правду о своем происхождении
0
0
14:10 26.04.2018