В Україні дуже гостро стоїть питання економічного і соціального розвитку. Воно найбільше хвилює громадян, оскільки їм стає все важче виживати. Двигуном реформ можуть стати високі технології.

Про це повідомив засновник партії "Основа" Сергій Тарута. Він зазначив, що брати приклад реформування необхідно з європейських країн. Для цього можна згадати їх досвід програм і реформ, які поліпшили соціальні показники і об'єднали населення.

"Нам потрібна зараз національна ідея, економічне бурхливе зростання. Те, що ми анонсували в доктрині зростання економіки від 10 до 15% щорічно до 2030 року, це означає, що кожен рік на 10-15% життя людини також буде кращим. Лише за цих умов в країні залишаться ті, хто ще не встиг виїхати, і почнуть повертатись ті, хто емігрував. Це величезна кількість працездатного і інтелектуального потенціалу країни ", - сказав політик.

Він додав, що нинішні проекти реформ є лише спробою скоротити витрати держави, а життя пересічних українців зробити ще гірше. Політсили, за його словами, не хочуть прислухатися до рекомендацій Європейського парламенту, де вказували на те, що реформи не можна проводити без підтримки населення.

"На рівень інфляції ми повинні збільшувати пенсію і більше того потрібно думати не як більше витрачати, а як більше заробляти. Тільки високотехнологічні та наукомісткі галузі економіки можуть дати реальний прорив", - вказав Тарута.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, нардеп Сергій Тарута розповів, як політикам повернути довіру українців і заручиться їхньою підтримкою.