Співробітники державної охорони не пускають, відновленого рішенням суду на посаду голови Державної служби з надзвичайних ситуацій (ДСНС) Сергія Бочковського, на законне робоче місце.

Відомо, що чиновника супроводжує адвокат Ігор Федоренко. Про це пишуть українські ЗМІ.

Представник апарату служби, вийшов до них, зазначив, що "на даний момент немає рішення про допуск" Бочковського до адмінбудівлі ДСНС.

На питання, коли можна чекати відповідного рішення, чиновник відповів, що "треба почекати" і "все залежить від керівництва".

Популярні новини зараз

Відмовився від громадянської панахиди, сам ніс труну на плечах: Бондарчук дивно повівся на похороні матері

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Львів'янка народила у 12 від власного брата і приголомшила Україну зізнанням: "Втомилася, їду до Польщі"

Красуня-дружина Влада Ями підкорила стрункою фігурою, справжня пантера: "Одного недостатньо"

Показати ще

Зараз екс-глава служби з адвокатом залишаються на місці та чекають рішення про допуск на робоче місце.

26 квітня Окружний адміністративний суд Києва скасував звільнення Сергія Бочковського з посади голови ДСНС.

У той же час у МВС пояснили, що Бочковський, якого суд поновив на посаді, перебуває в статусі обвинуваченого за трьома статтями Кримінального кодексу, серед яких - одержання хабара.

25 березня 2015 року на засіданні уряду в прямому ефірі затримали керівника Держслужби з надзвичайних ситуацій Сергія Бочковського та його заступника Василя Стоєцького.

Нагадаємо, раніше окружний адміністративний суд Києва задовольнив позов Сергія Бочковського та відновив його на посаді голови Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС). Про це повідомив адвокат Володимир Єніч.

"Позов Бочковського задоволено. Скасовано розпорядження про звільнення, його поновлено на посаді", - сказав він.

Таким чином, суд скасував розпорядження Кабінету міністрів України про звільнення Сергія Бочковського.

"Відновлення на посаді залежить від швидкості виготовлення документів суду та прийняття відповідних рішень Кабміном", - повідомив адвокат.

Як повідомляв портал "Знай.uа" відновлений на посаді голови ДСНС Сергій Бочковський хоче застосувати покарання проти всіх, хто порушив кримінальну справу.

"Ця кримінальна справа... ясна річ, за неї рано чи пізно понесуть покарання (ті, хто порушив цю справу – ред.). Хочу сказати одне: я завжди все доводжу до кінця", - сказав Бочковський.