Комітет Сенату затвердив кандидатуру Майка Помпео на посаду держсекретаря Сполучених Штатів Америки.

Про це написали західні ЗМІ.

За затвердження запропоновану президентом США Дональдом Трампом кандидатуру Помпео вже виступили 54 сенатора з 100, голосування досі триває.

Багато демократів вважають Помпео занадто затятим.

Популярні новини зараз
Пенсіонерам нарахують по 940 гривень надбавки: пощастить, як завжди, не всім Абоненти збунтувалися проти "Київстар": не хочуть доплачувати за гігабайти, якими не користуються Зміна ціни на електроенергію: у НКРЕКП зробили заяву для споживачів Жертвувати шлунком заради комуналки більше не доведеться: пенсіонерам призначать доплати
Показати ще

Кандидатуру Помпео винесли на голосування загальним складом сенату.

Лідер більшості Мітч Макконнелл заявив, що у Сенаті достатньо голосів, щоб на цьому тижні підтвердити кандидатуру Помпео.

Як пише агентство Reuters, це дозволить Помпео взяти участь в саміті НАТО в п'ятницю.

Хто такий Майк Помпео

Майк Помпео випускник престижної військової академії США Вест-Пойнт. Після закінчення він служив в армії Сполучених Штатів з 1986 по 1991 рр. Потім він працював як приватний підприємець. Він заснував компанію Thayer Aerospace. Отримавши ступінь доктора права у Гарвардському університеті у 1994 р., він почав працювати у великій юридичній фірмі.

18 листопада 2016 року обраний президент Дональд Трамп оголосив, що призначить Помпео директором Центрального розвідувального управління. 23 січня 2017 року він був підтверджений сенатом Сполучених Штатів з голосами 66 проти 32. Єдиний республіканський голос проти нього поданий від Ренда Пола з Кентуккі. В той же вечір він був приведений до присяги віце-президентом Майком Пенсом.

Нагадаємо, нещодавно глава США Дональд Трамп звільнив з посади держсекретаря Рекса Тіллерсона.

Дивіться: Профайл Помпео. Що очікувати Україні

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", Сенат Конгресу Сполучених Штатів затвердив кандидатуру генерал-лейтенанта Підлоги Накасоне на посаду директора Агентства національної безпеки (АНБ) і Кіберкомандування США.