В інтернеті з'явилося відео про те, як зараз виглядають вулиці і вдома окупованого Донецька.

Відеоролик виклали на YouTube.

У відеоматеріалі присутній колишній секретар ради безпеки" "ДНР" Олександр Ходаковський. "Те, про що піде мова, не є секретом для противника. Єдині, від кого ми ретельно це все приховуємо, — це наші громадяни", — заявив Ходаковський.

На представлених кадрах здивовані українські глядачі можуть бачити порожні вулиці окуупированного міста, машин майже немає. Колись жвавий місто виглядає дуже сумно. Вікна в будинках забиті фанерою, асфальт весь у воронках.

Користувачі мережі під відео коментують побачене. "Навіть не віриться, що чотири роки тому їздив з цього проспекту, поки не прийшли е**ные "визволителі", - написав Торксун 1871. "Далі буде тільки гірше!" - Клим зазначив Мосін. "Так, розумію, що пан ДНРовский Ходаковський вирішив стати медиазвездой, ну як же - пора до політики! Пора заявити про себе, а то якось призабули... Квадракоптеры, кореспонденти - все чин-чином! Ай яй яй - ніхто навіть укріплень не поставив, - ну так візьми в руки лопату і починай будувати, копати, зміцнювати!" - прокоментував Анатолій Михайлин.

Кадри окупованого Донецька вражають безвихіддю: відео

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" Росія планувала дестабілізувати обстановку також і в Запорізькій області. Ця операція отримала назву "Троя", а лобіювалася єдиноросом Олексієм Муратовим. Про всі деталі підступного плану стало відомо завдяки хакерам, які зламали пошту путінського спільника Владислава Суркова. Усі наведені дані свідчать про те, що Росія планувала створити якомога більше хаосу на території України.