У Москві побачили русофобське підѓрунтя на зустрічі глав МЗС G7

На зустрічі глав МЗС країн "Великої сімки" у Торонто глава МЗС Росії Сергій Лавров примітив "очевидне русофобське підгрунтя". Лаврова осяяло одразу після прийняття підсумкового документа.

24 квітня, у Пекіні, глава МЗС Росії заявив журналістам про нібито антиросійські настрої на зустрічі в Торонто.

"Що стосується зустрічі міністрів закордонних справ у Торонто, то, звичайно, русофобське підѓрунтя там очевидне", - сказав Лавров.

За словами глави МЗС Росії, навіть ті країни "сімки", які запевняють Москву у тому, що вони не поділяють спроб ізолювати Росію, пішли по русофобській лінії.

"Будемо терпляче чекати, будемо відстоювати свої позиції і будемо дивитись, як наші партнери усвідомлюють безвихідність і безперспективність подібних афер", - сумно підкреслив Лавров.

Популярні новини зараз

Американський журнал відкрив світові красу гуцулок і Карпат: "Люди живуть в гармонії"

Карантин забрав у Марічки Падалко останні сили: "Дається взнаки"

Щасливий Дзідзьо потонув у обіймах статечної білявки: "Моє кохання"

Московські попи втекли з похорону українського захисника: "Героям Слава!"

Показати ще

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", країни Великої сімки вимагають, щоб Російська Федерація розкрила всю інформацію про те, як і за яким рецептом розроблявся і виготовлявся нервово-паралітичний газ "Новачок", яким 4 березня в британському Солсбері отруїли колишнього російського розвідника Сергія Скрипаля та його дочка. Про це йдеться в спільній заяві глав МЗС всіх країн-членів G7.

"Організація із заборони хімічної зброї незалежно підтвердила висновки Великобританії щодо хімічної речовини, використаного під час атаки в Солсбері. У відповідності зі своїми міжнародними зобов'язаннями, Росія повинна повністю розкрити ОЗХЗ свою раніше неоприлюднену програму "Новачок", - стверджують дипломати.

Також портал повідомляв про те, що Міністр закордонних справ Росії Сергій Лавров оцінив, наскільки великі шанси того, що Сполучені Штати і Російська Федерація розв'яжуть війну. Як повідомляють російські ЗМІ, глава МЗС упевнений, що ні Вашингтон, ні Москва не допустять такого розвитку подій.

Крім того, нагадаємо, що 1 лютого представники Великої сімки (G7) перерахували пріоритетні напрямки для підтримки України на 2018 рік. Першим пріоритетом посли G7 визначили "Верховенство права і боротьбу з корупцією".