Радника президента України, екс-главу Держприкордонслужби Віктора Назаренка Національне антикорупційне бюро (НАБУ) підозрює в отриманні хабара.

Про це стало відомо завдяки матеріалам Солом'янського райсуду української столиці.

Відомо, що в рамках кримінального провадження №52017000000000321 від 13 травня 2017 за ч. 3 ст. 368-2 (незаконне збагачення) КК детективи НАБУ просили суд надати тимчасовий доступ до речей та документів, які містять таємницю, яку охороняє закон та знаходяться у володінні ПАТ АКБ "Львів".

Детективи хотіли отримати інформацію про рух коштів по рахунку одного з підставних осіб; всі платіжні доручення про внесення готівки на рахунок та отримання готівки тощо; юридичну справу клієнта; документи, що містять відомості про комп'ютер клієнта та контрагентів і т. п.

Популярні новини зараз

Пугачова несподівано зізналася про проблеми з Орбакайте - Примадонна без сил: "Коли помру..."

Президенту прострелили голову в день перемоги на виборах

Кароль "зганьбилася" на "Голос країни" і викликала гнів фанатів: "Тіна - розчарування дня"

Абсолютно оголена Ольга Сумська приголомшила українців: "Це занадто!"

Показати ще

Детектив просив розглянути клопотання без виклику особи, у володінні якої знаходяться речі та документи, мотивуючи це тим, що є загроза зміни або знищення даних документів.

Згідно з матеріалами клопотання, в 2015-2016 роках екс-голова Держприкордонслужби на себе та членів своєї сім'ї оформив низку об'єктів нерухомості, загальна ринкова вартість яких становить близько 17,5 млн грн.

Відзначається, що Назаренко, в декларації 2015 року вказав, що володіє квартирою, гаражем на 45,2 кв. м, загальною вартістю 75 тисяч 511 гривень, а його дружина – двома ділянками (на 1196 кв. м в с. Сезеньков Баришівського району Київської області загальною вартістю 40 тисяч 800 гривень і на 520 кв. м в с. Вишеньки Бориспільського району Київської області загальною вартістю 67 тисяч 497 гривень), парковкою загальною вартістю 89 120 тисяч гривень, садовим будинком та автомобілем Volkswagen Tiguan (2011 року випуску, загальною вартістю 385 тисяч 440 гривень).

Додатково Назаренко зазначив наявність готівкових коштів спільно з дружиною в розмірі 107 тисяч доларів та 940 тисяч гривень. А сукупний дохід його та дружини за 2015 рік склав 499 тисяч 442 гривні.

Як повідомляв портал "Знай.uа" журналісти опублікували відео, де в.о. міністра охорони здоров'я України Уляні Супрун пропонують хабар квартирою в обмін на медобладнання для лікарні міста Вишневого.