Український уряд замислився про те, що можна було б і внести на розгляд РНБО список юросіб, що брали участь в незаконному будівництві Керченського моста, аби ввести проти них санкційні обмеження.

У повідомленні прес-служби Міністерства з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб України говориться, що в санкційному списку опинилися Будгазмонтаж (виконавець проектування і будівництва), його дочірня компанія СГМ-Міст головний проектувальник проекту Інститут Гіпробудмост - Санкт-Петербург, субпідрядники Мостотрест, Портгідрострой, і на цьому список не закінчується."Введення санкцій до всіх причетних юридичних осіб, які брали участь у незаконному будівництві Керченського моста унеможливить економічні відносини з Україною, дозволить обмежити або припинити економічні відносини з країнами Європейського Союзу та США", - заявляють представники відомства.

Учасники цього списку активно брали участь не тільки в незаконному зведенні Кримського моста, але і в цілому інфраструктури на території окупованого півострова.Нагадаємо, в Інтернеті з'явилися свіжі фото Кримського моста, побудованого окупантами. Фотографії  спростовують всі заяви російських пропагандистів, що дорога, яка з'єднує півострів з материковою Росією користується великою популярністю.

Як повідомляв Знай.uaскандальний Кримський міст, який з'єднує окупований півострів з Російською Федерацією, все більше славиться тим, що не притягує до себе туристів. В мережі постійно з'являються фото мандрівників, які доводять, що в розпал літа і сезону відпусток люди не поспішають вирушати в подорож на півострів з допомогою моста.

Також Знай.ua писав про те, що український політик і громадський діяч Борислав Береза ​​звернув увагу на ще один міст в Києві, який знаходиться в аварійному стані.