Шкільна вчителька нинішнього президента РФ поділилася спогадами про його дитинство, які буквально підірвали мережу.

Вона розповіла, що малолітній Володимир Путін любив бігати по школі, відчиняти двері і кричати "Ку-ку, це я".

Про це вчителька повідомила в інтерв'ю російським журналістам.

"Був, звичайно, пустуном, енергія била в ньому ключем", – пояснює дивацтва в поведінці маленького Путіна вчителька Віра Гуревич.

Популярні новини зараз

Зірка "Дизель шоу" Булітко згадала свій ніжний танець з Чапкісом: "Останній вальс"

Юля "Зайка" розповіла про інтим з Мішею Заливако на Холостяку

Анна Богдан залишила обручку Міші Заливако і втекла до Джесіки з "Холостяка"

Львів'янка показала таксисту важливість української мови: "Дивився як на інопланетянку"

Показати ще

Також вона зазначила, що в школі глава Кремля вчився непогано, хоча в початкових класах двійки у нього швидше за все були.

Відзначимо, в соціальних мережах дитячу поведінку Путіна активно коментують.

"Все-таки на НТВ знатні пропагандисти працюють, назвати чувака бешкетним, а не дебілом, який ломиться в шкільні кабінети і каже "ку-ку", це звичайно потрібно мати майстерність", "Тепер це "КУ-КУ" бачить весь світ", "Зараз все про його поведінку як-би говорить: "Я, це, ку-ку", "Скажіть, що повинно було статися з психікою Путіна, який пройшов шлях від "ку-ку, це я в дитинстві до "ку-ку, це не я" зараз, якщо, як і тоді, всі оточуючі бачать, що "ку-ку" сказав саме він?", "Виявляється зозуля звила гніздо в його черепушці ще в дитинстві", — пишуть в мережі.

Як раніше повідомляв портал "Знай.uа", мережі сміються над сувеніром "Путін верхи на ведмеді".

Фотографію іграшки опублікувала в мережі Олена Риковцева. Варто відзначити, що ціна такої фігурки аж ніяк не дешева - 5200 рублів, що складає приблизно дві тисячі гривень. Офіційна назва: "Фігурка Президента на ведмедя".

Нагадаємо, відомий художник в який вже раз висміяв російського президента Володимира Путіна і його підготовку до виборів у РФ.

На малюнку зображений голий Путін, який тільки прикривається кількома папірцями, названими "пакетом реформ до виборів 2018".

"Це для прикриття", - вважає карикатурист.

Зазначимо, росіяни звикли бачити його практично незмінними президентом - "пазли" перетасовуються тільки у випадку з прем'єром Медведєвим. Але яким був Володимир Путін задовго до того, як зайняв першу посаду в РФ, мало хто знає.