Скандальний російський журналіст і головний редактор радіостанції "Говорить Москва" Сергій Доренко назвав Росію "с*кою" і "відтр*ханою дівкою з косою", яка заслужила президента Володимира Путіна.

Відповідну заяву він зробив у інтерв'ю відомому блогеру Юрію Дудю, порівнявши Путіна з "братом-солдатом". Діалог був опублікований на відеохостингу YouTube.

Так, відповідаючи на запитання ведучого, чи правда, що саме він зробив Путіна президентом, Доренко сказав: "Ні. Робить президентом людину тільки народ. Але ось нашептати народу - наше завдання".

Зокрема, за словами журналіста у 1999 році у нинішнього президента Росії Путіна був неймовірно низький рейтинг, проте саме його не вистачало для встановлення "порядку".

"Є певний образ "батька" - хорошого, доброго, мудрого, трохи буркотливого, розважливого Примакова, і такого гарного, чіткого "завгоспа" Лужкова. Вони були дуже сильними. Вони ділили владу. У Примакова восени 1999 року президентський рейтинг був 32%, у Лужкова - 16%, а у Путіна - 1,5%", - розповів Доренко.

"І я подумав, що Росії, яка вся відтр*хана... Єльцин - він же такий селюк був! Росія вся відтр*хана всякими людьми, які намотували їй коси на кулак і дерли її ззаду. Ось ця Росія заслужила брата-солдата. Брат-солдат - це Путін. Ось ця відтр*хана дівка з косою на кулаці у чужого мужика, вона хоче, щоб приїхав брат-солдат і не дер її, а впрягся. Щоб братан-солдат прийшов! І ось цю фішку треба було нашептати їй, с*ці... Приїде братан і реально впряжется за тебе! Я відчув цю концепцію", - зізнався радіоведучий.

Разом з тим варто відзначити, що раніше музикант Андрій Макаревич заявив, що те, як Росія окупувала Крим, суперечить будь-яким міжнародним правилам і законам, хоча, коли у Москви виникали аналогічні ситуації з різними регіонами РФ, то Кремль діяв жорстко.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль вирушила підкорювати російську сцену: "Скандал" на міжнародному рівні

Тіна Кароль зізналася, чому відмовилася від м'яса: "Я прокинулася і відчула..."

Марічка Падалко почала бігати і "наїхала" на чоловіка Єгора Соболєва: "Мєрзко"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Показати ще

"З іншої держави у тебе тут з'являються "зелені чоловічки" і проводять референдум. Ну що це таке?.. Тут навіть не подвійні, а десятерные стандарти. Ми дуже добре знаємо, чим закінчувалися такі наміри населення деяких частин нашої країни, скажімо, стати незалежними. Чечня. І не тільки Чечня, були й інші обставини. Отже, так можна, а так не можна? Тут треба триматися домовленостей, тому що єдине, що тримає світ, – це ось ці залишилися домовленості між країнами. Якщо є межі, давайте їх поважати, а не красти один в одного шматочки", – зазначив музикант.

Доренко - про російський народ, Путіна і грошах / вДудь

Нагадаємо, у Криму готують мутанта "Миротворця".

Як повідомляв "Знай.ua", штатний клоун Путіна напав на Єфремова у прямому ефірі.

Також "Знай.ua" писав, що "курильська" витівка Путіна розлютила Японію.