Ігор Мосійчук сколихнув мережу заявою про те, що Керченський міст є ворожою інфраструктурою і його потрібно зруйнувати.

“Чому ворожа? Тому що він з'єднання єднує окуповану територію з материковою частиною країни-агресора. Звичайно, при визволенні Криму, при подальшій деокупації, це – стратегічний об'єкт", – зазначив він.

За словами нардепа, будь-яка нормальна країна, яка перебуває в стані війни за свою територію, націлена на знищення ворожої інфраструктури – мостів, залізничний пунктів, аеропортів і так далі.

Мосійчук також уточнивши, що зруйнував бі Керченський міст, якби опинився на чолі Міністерства оборони. Ці слова активно коментують у мережі. Однак, єдиної думки у українців з цього приводу немає.

Популярні новини зараз
Бігала на "Квартал 95", а тепер валяється біля путіна: Маша Распутіна підтримала диктатора рф: "Гинуть, щоб я народилася" Мобілізовані з рф "самознищуються" горілкою дорогою в Україну, а матері мріють збагрити синів-наркоманів Як легко економити на електриці: проста порада українцям для зменшення сум за комуналку І Приват, і Ощад, і будь-який інший банк: українці ризикують залишитись без грошей, як врятуватися
Показати ще

Дехто згоден з тим, що міст потрібно зруйнувати: «"носити треба, перш за все, тому, що велика екологічна шкода від нього. Політика тут ні до чого".

Разом з тим, багато кому заява Мосійчука не сподобалася.

"Якщо зруйнувати міст те Путо піде на Україну великомасштабною війною з авіацією і тоді ні Європа ні Америка не поможе», «Я так думаю, що автору ідеї знищення Керченського мосту, потрібно надати право "першої ночі", нехай особисто і займеться", "То нехай цей депутат і знесе його", "Краще будуйте дороги в Україні, а то страшно їхати! І не займайтесь фігньою!", – йдеться в коментарях.

Інші ж переконані, що від мосту є користь.

"Міст завжди користь", Та нехай стоїть (якщо довго простоїть), Україні ще згодиться", – пишуть у мережі.

Зазначимо, російські окупанти вже відреагували на слова Мосійчука про зруйнування Керченського мосту.

"Українських політиків сьогодні дуже дратує той факт, що Кримський міст відкрито раніше терміну, і він є прикладом унікальної споруди не тільки в РФ, але і у всьому світі. Україна намагалася переконати народ у тому, що міст побудувати неможливо, що він буде руйнуватися в процесі, – все це були лише порожні заяви", – зазначив представник окупантів.

"Знай.uа" нагадує, нещодавно Аксьонов зазначив, що Кримський міст виявився непридатним.