Улюблений олігарх Путіна проспівав оду Керченському мосту

поділитись
Російський олігарх Аркадій Ротенберг заявив, що Керченський міст до окупованого РФ Криму простоїть мінімум 100 років

Ротенберг є керівником компанії "Стройгазмонтаж", яка займалася будівництвом мосту. В ефірі телеканалу НТВ він запевнив, що "все зроблено надійно і міцно".

"Сто років простоїть - це мінімальна цифра, ми гарантуємо", - заявив він.

"Тут все надійно, і те, що пишуться якісь речі, що тут все голографія або що ми цей міст побудували з картону, ви зараз бачите - не з картону", - сказав Ротенберг.

При цьому він зізнався, що в процесі зведення моста у окупантів виникало багато складнощів, особливо через кліматичні умови.

Нагадаємо, окупанти 16 травня запустили рух на Кримському мосту через Керченську протоку.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що у мережі з'явилася нова публікація, на якій зображений збудований окупантами Кримський міст без єдиної душі і авто. Знімок викликав бурхливу реакцію користувачів.

Так, користувач RoksolanaToday&Крим опублікувала на своїй сторінці в Twitter відповідне фото.

"Мені не цікаво, але Держдеп вимагає. Вчорашні (за 18 травня. - Ред.). Тільки для евакуації потрібен з Криму. Поки не поспішають. На жаль...", - сказано в повідомленні.

"Приготували шлях для швидкого зникнення в критичний момент... Напевно, думають тікати дуже скоро, бо як дана споруда проживе до першого сезонного катаклізму осінь-зима; зима-весна....", - написала Світлана.

Нагадуємо також про те, що журналіст американського видання Washington Examiner Тому Роган опублікував статтю про те, що Україна просто повинна підірвати Кримський міст. На його думку, будівництво і відкриття є обурливим посяганням на авторитет України, як нації.

Автор матеріалу: 
Ирина Панькевич
Теги: 
Керченський міст, Ротенберг, ода
Сьогодні цей закон надійшов до парламенту з підписом глави держави
0
0
18:25 25.06.2018
"Скажу больше: как раз провокационные заявления отдельных представителей украинской власти тормозят переговорный процесс, практически сводя на нет все приложенные усилия"
0
0
18:20 25.06.2018
Народний депутат розповів, що думає про нову кандидатуру на посаду голови Донецької області
0
0
17:50 25.06.2018
Петро Порошенко назвав ім'я нового людини в Службі зовнішньої розвідки України
0
0
17:23 25.06.2018
Покровительство схемам Сергея Курченко оказывают люди из окружения Петра Порошенко
0
0
17:16 25.06.2018