Колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі розповів, що стало однією із причин позбавлення його українського громадянства. Політик також показав деякі важливі сторінки із цієї справи.

Про це написав політик на своїй сторінці в Facebook.

За словами Саакашвілі, українська влада звинувачує його у розтраті державних коштів на поїздку до Чехії на похорони президента Вацлава Гавела.

"Ось на цю справу послався Порошенко, видавши указ про позбавлення громадянства. Прокуратура Бідзіна Іванішвілі судить Михайла Саакашвілі і Темура Джанашиа за витрати на придбання вінка (в сумі 505 євро), який офіційна делегація Грузії від імені нашої країни принесла на похорон Вацлава Гавела, президента Чехії. Для підтвердження своїх звинувачень в розтраті державних коштів, прокуратура посилається на інвоіси, які долучені до справи, у вигляді речового доказу. Президент Саакашвілі і Темур Джанашиа звинувачуються в розтраті! Нам тільки залишається, схилити голови і принести вибачення Вацлава Гавела і всьому вільному світові за подібне падіння нашої країни!", - написав Саакашвілі.


Нижче політик опублікував посилання на пост Eka Tsamalashvili, де наводяться речові докази прокуратури, у тому числі й інвойс на траурний вінок.

Популярні новини зараз

У родині Тараса Тополі біда, сльози рікою: "Спочивай з миром..."

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Полякова зробила Дзідзьо непристойну пропозицію перед розлученням

Брежнєва не витримала і вигнала: слідом за Лорак про "докучання" Меладзе заявила Гагаріна

Показати ще

Як раніше повідомляв формаційний портал "Знай.ua", Держприкордонслужба України заборонила Саакашвілі перетинати український кордон.