Колишній губернатор Одещини Міхеїл Саакашвілі розповів, що стало однією із причин позбавлення його українського громадянства. Політик також показав деякі важливі сторінки із цієї справи.

Про це написав політик на своїй сторінці в Facebook.

За словами Саакашвілі, українська влада звинувачує його у розтраті державних коштів на поїздку до Чехії на похорони президента Вацлава Гавела.

"Ось на цю справу послався Порошенко, видавши указ про позбавлення громадянства. Прокуратура Бідзіна Іванішвілі судить Михайла Саакашвілі і Темура Джанашиа за витрати на придбання вінка (в сумі 505 євро), який офіційна делегація Грузії від імені нашої країни принесла на похорон Вацлава Гавела, президента Чехії. Для підтвердження своїх звинувачень в розтраті державних коштів, прокуратура посилається на інвоіси, які долучені до справи, у вигляді речового доказу. Президент Саакашвілі і Темур Джанашиа звинувачуються в розтраті! Нам тільки залишається, схилити голови і принести вибачення Вацлава Гавела і всьому вільному світові за подібне падіння нашої країни!", - написав Саакашвілі.


Нижче політик опублікував посилання на пост Eka Tsamalashvili, де наводяться речові докази прокуратури, у тому числі й інвойс на траурний вінок.

Популярні новини зараз

Комаров зі "Світу навиворіт" показав сумну правду про українців: "Роблять це не через бідність"

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Померла мати Федора Бондарчука, артистка Ірина Скобцева: зіграла в 60 фільмах і була улюбленицею публіки

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Показати ще

Як раніше повідомляв формаційний портал "Знай.ua",  Держприкордонслужба України заборонила Саакашвілі перетинати український кордон.