Держприкордонслужба України прийняла рішення на пускати екс-мера Одеської області Михайла Саакашвілі на територію країни.

Помічник голови Держприкордонслужби Олег Слободян повідомив, що всі процедури будуть здійснюватися відповідно до законодавства, яке свідчить, що громадянин, у якого на руках є недійсний паспорт, не має можливості перетнути кордон України. Якщо людина позбавляється громадянства, його паспорт визнається недійсним. В даному випадку підстави (для проходження кордону) автоматично скасовуються, передає Главком.

Він також додав, що відомство не має права затримати громадянина без доручення на виконання певних процесуальних дій.

"Мені не відомо про існування такого доручення. А навіть якби було відомо, то я не вправі розголошувати цю інформацію", - додав він.

Популярні новини зараз
Тариф на електроенергію з 1 червня: в уряді назвали ціну за 1 кВт Українцям підвищать пенсії на 25% 1297 гривень доплати до пенсії: хто має на це право та як оформити На картку знову прийде 6500 грн: уряд готує нові виплати перед зимою
Показати ще

Він підкреслив, що затримання знаходиться в компетенції Національної поліції.

Як раніше повідомляв інформаційний портал Знай.uа, Саакашвілі анонсував своє повернення.

СохранитьСохранить