Державний НАК Нафтогаз вирішив виплатити своїм власним менеджерам премію за виграш у російського "Газпрому" в Стокгольмському арбітражі. Розмір премії складе 45 600 000 доларів США.

Наглядова рада НАК "Нафтогаз України" вже проголосувала за виплату бонусів правлінню компанії, повідомляє ЕП, посилаючись на свої джерела в "Нафтогазі".

Зазначається, що відповідне рішення прийнято за виграш другої частини судового протистояння - так званого "транзитного" контракту.

Затверджений розмір бонусів становить 1% від суми виграшу (в даному випадку - 4,56 млрд доларів).

Таким чином, своїм власним менеджерам Нафтогаз має виплатити 45,6 млн доларів. При чому, з цієї суми вже сплачено 20 млн доларів.

Популярні новини зараз

Віктор Павлік з сином на руках зворушив усіх молодих матусь: пощастило дружині

Українцям відчинила двері ще одна європейська країна: тисячі заробітчан чекали майже рік

Марічка Падалко схвалила "дорослу" витівку своєї доньки: "Дозволяєте дітям?"

Дзідзьо "запанікував" після розлучення зі Slavia: "Де гроші?"

Показати ще

Як зазначила в компанії, решту 25,6 млн доларів будуть виплачені тільки після фактичного виконання "Газпромом" рішення Стокгольмського арбітражу про необхідність виплати "Нафтогазу" 2,56 млрд доларів.

Станом на сьогоднішній день російська компанія відмовляється виконувати це рішення, і заявила про намір розірвати договірні відносини з "Нафтогазом".

І тут виникає питання – а з яких коштів сплатив Нафтогаз своїм менеджерам ті 20 млн доларів, якщо реально отриманих за рішенням суду сум не було? І тим паче, не очікується в найближчому майбутньому.

Український правник і політик Андрій Портнов назвав цю виплату красиво оформленою крадіжкою державних грошей.

"Так красиво крадіжку державних грошей ще ніколи не оформляли", написав Портнов з цього приводу на своїй сторінці у Facebook.

Государственный НАК Нефтегаз решил выплатить своим собственным менеджерам премию за выигрыш у Газпрома в размере 45 600 000 долларов США. Так красиво кражу государственных денег ещё никогда не оформляли.

Posted by Andriy Portnov on Tuesday, 29 May 2018

"Нічого не маю проти бонусів, але їх, як мінімум, необхідно виплачувати з реально отриманих за рішенням суду сум. Вже є реальне виконання судового рішення?", - пишуть фоловери.