Андрій Парубій, Голова Верховної Ради України, за 2017 рік задекларував 288 721 грн доходу від зарплати, а також 340 тисяч гривень та 30,6 тис. доларів США готівкових коштів.

Цю інформацію він зазначив у щорічні декларації, опублікованій в Єдиному державному реєстрі декларацій.

Окрім того, глава парламенту задекларував готельний номер площею 50 кв. м, який він орендує в ДП "Готельний комплекс "Київ" Управління справами Апарату Верховної Ради України, та квартиру площею 92,1 кв. м у Львові, право власності на які він набув у грудні 2017 року.

У цей час, Парубій заявив на своїй сторінці у Facebook , що квартира не новопридбана, а слугує помешканням для його родини уже багато років.

"Завжди бракувало часу щоб документально впорядкувати майнові справи. Але минулого року, після того як інформація з моєї декларації була некоректно потрактована, вирішив таки навести лад у документах. Тому разом з родиною вирішили оформити кожну квартиру як окрему, та відповідно я переоформив своє право власності на квартиру. Це відбулося шляхом дарування від моїх близьких родичів, про що зазначено в моїй декларації", - відмітив голова ВР.

Популярні новини зараз

Ірина Білик відправила молодшого сина до свого батька Аслана Ахмадова: відриваються на повну

Юля "Зайка" у весільній сукні розкрила інтригу після "Холостяка": "Хто наречений?"

Марина Боржемська влаштувала доньці казковий День народження, Узєлкова не видно: "На святі не був?"

"Холостячка" Ксенія Мішина втерла ніс Еллерту, поки вранці його будить вже інша: "Тільки вона могла"

Показати ще

Зокрема, як і у декларації минулого року, зазначив Парубій, його дружині належить земельна ділянка у Львівській області площею 11 соток із будиночком на ній загальною площею 32 кв. м, а також квартира у Львові площею 21,6 кв. м.

"Також я задекларував родинну квартиру у Львові площею 41,58 кв. м, в якій хоч і не проживаю і не володію, але був там зареєстрований. У цій квартирі я не маю жодної частки власності, більше того – станом на зараз я уже виписаний з цієї квартири. Виконав свій громадянський обов'язок: заповнив електронну декларацію та задекларував своє майно та доходи за 2017 рік", - зазначив спікер.

Як повідомляв раніше портал "Знай.ua", народні обранці уже вдруге не можуть прийняти порядок денний сесії Верховної Ради. Як завжди, нардепи ідуть на законну перерву після чергового провалу. Спікер ВРУ Андрій Парубій зазначає, що йому соромно за своїх колег.