Для мирного Донбасу існує лише одна альтернатива, - політик

поділитись
Дипломатичне вирішення давно на поверхні, але воно подобається не всім

Миру на Донбасі потрібно досягати не війною і силою, а переговорним процессом.

Про це заявив народний депутат, лідер партії «ОСНОВА» Сергій Тарута.

«Перемога буде – це контроль, нашого кордону і досягнення миру, ось це і є перемога, але не війною, не силою, а переговорним процесом, дипломатією і компромісами, які важливі для того, щоб все-таки забезпечити цю мету», – зазначає політик.

Тарута додав, що зараз є тільки один юридичний документ, який було узгоджено в раді безпеки ООН – це Мінські домовленості в нормандському форматі.

«У нас є нормандський формат, його ніхто не планує змінювати і тут багато у нас, на жаль, політиків в Україні, які постійно маніпулюють і які весь час говорять неправду щодо того, що потрібно поміняти, потрібно повернутися до Будапештського меморандуму. До цієї історії ніхто не бажає повертатися, і не буде повертатися. І нашим політикам про це говорять», – акцентує політик.

Лідер «ОСНОВИ» нагадав, що Мюнхенській конференції з безпеки говорили «досить спекулювати в Україні щодо якихось інших альтернатив».

«Не існує інших альтернатив. І ніхто ці умови, які були прийняті радою безпеки ООН – міняти не буде. Але це не означає, що ми не повинні покращувати і забезпечувати ту послідовність, яка все-таки приведе до миру, щоб ми не здавали наші інтереси», – додав Тарута.

Депутат зазначив, що його політична сила має намір забезпечити в Україні стійкий мир.

«Це складна робота, але я вірю, що в тій конфігурації, яку я говорю, ми можемо забезпечити мир, щоб ми повернули кордон Донбасу, щоб люди починали повертатися, і щоб ми думали про розвиток економіки на цій території. Так, я вірю, що це можливо», – підсумував він.

Дивіться: інтерв'ю з Сергієм Тарутою

Як повідомляв портал  "Знай.ua", оприлюднені прізвища фігурантів справи про катастрофу МН-17.

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Сергій Тарута, партія Основа, війна на Донбасі
За минулу добу, 20 квітня, терористи на Донбасі 36 раз обстріляли позиції сил АТО
0
0
10:35 21.04.2018
Як повідомив WashingtonPost, національний комітет Демократичної партії США подав позов проти уряду Росії, членів передвиборчого штабу президента Дональда Трампа і організацію Wikileaks
0
0
09:12 21.04.2018
Президент вніс до парламенту відповідний законопроект зі статусом невідкладного
0
0
07:23 21.04.2018
Підбірку найбільш цікавих фактів із книги Комі
0
0
21:29 20.04.2018