Завершено досудове розслідування у кримінальному провадженні за підозрою екс-міського голови Харкова, народного депутата України Михайла Добкіна. Про це повідомила прес-секретар генпрокурора України Лариса Сарган.

"Головним слідчим управлінням під процесуальним керівництвом прокурорів ГПУ завершено досудове розслідування в кримінальному провадженні за підозрою колишнього харківського міського голови Михайла Добкіна в скоєнні кримінальних злочинів, передбачених ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 15, ч. 5 ст. 27, ч. 4 ст. 190, ч. 2 ст. 15, ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364 КК України. А також його колишнього заступника - директора департаменту містобудування, архітектури та земельних відносин Харківської міської ради і колишнього начальника управління містобудування і архітектури - головного архітектора міста Харкова - ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 90 ЕК України, колишнього начальника управління земельних відносин Харківської міської ради - ч. 2 ст. 15 ч. 2 ст. 28 ч. 2 ст. 364, ч. 2 ст. 15 ч. 5 ст. 27 ч. 4 ст. 190 КК України, представників обслуговуючого кооперативу та споживчого товариства - ч. 4 ст. 190, ч. 3 ст. 15, ч. 4 ст. 190 КК України", - повідомила Л.Сарган у Facebook.

В ході розслідування встановлено, що колишній харківський міський голова та його заступник "зловживаючи своїм службовим становищем за попередньою змовою групою осіб, діючи в інтересах засновників обслуговуючого кооперативу та споживчого товариства, сприяли в посібництві останнім у незаконному заволодінні шахрайським шляхом земельними ділянками на території м. Харкова", зазначає прес-секретар.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін розповів, як балує дружину Ольгу Горбачову: "Це дорожче за всі прикраси"

Леся Нікітюк показала, як виглядала в 18 років: "Накладні вії і іконка"

Дворазовий чемпіон світу переїхав пішохода: помер у "швидкій"

Андрій Данилко не стримався й розцілував Олю Полякову нижче пояса: "Там дитинка"

Показати ще

Незаконним шляхом названі особи заволоділи земельними ділянками загальною площею понад 74 га і завдали збитків територіальній громаді м. Харкова на загальну суму понад 230 млн грн, що більше ніж у 600 разів перевищує неоподатковуваний мінімум доходів громадян.

"Нині матеріали досудового розслідування надано стороні захисту для ознайомлення. Після виконання вимог ст. 290 КПК України обвинувальний акт буде направлено до суду для розгляду по суті", - йдеться в повідомленні.

Раніше "Знай.ua" писав про те, що скандально відомий народний депутат від "Опозиційного блоку" Михайло Добкін справив у соціальних мережах справжній фурор: в одному з останніх інтерв'ю нещасний утікач поскаржився на політичні репресії, про які, до речі, віщав на фоні розкішного особняка.