Влада Російської Федерації може тимчасово відмовитися від проведення бойових дій на Донбасі.

Про це стало відомо завдяки повідомленням колишнього бійця ЗСУ, який пройшов Дебальцеве, Arty Green, пише портал "Політека".

"Не думаю, що Путін зважиться на додаткову анексію будь-яких територій, крім Криму. І створення "Новоросії" не несе істотних дивідендів, а зайвих ризиків предостатньо. Такий формат "миру" буде складно узгодити із Заходом, так і встановити свій "протекторат" над Центральною і Західною Україною, відокремивши "Новоросію", теж буде набагато складніше", — написав він.

На думку військового експерта, у президента РФ в даній ситуації можуть бути різні варіанти дій.

"Вважаю, основними завданнями майбутньої операції будуть розгром/полон основних бойових сил ЗСУ, знищення оборонного потенціалу і фізичне знищення (моральне придушення в полоні) найбільш активної патріотично настроєної частини населення", — зазначив він.

Популярні новини зараз

Надію Савченко з сестрою затримала поліція за підробку сертифікатів

Замість маку з вишнею - хліб з діркою від бублика: покупець показав, як "хитрують" з начинкою у випічці

Рідкісну праворульну "Волгу" від ГАЗ-21 відшукали за кордоном: справжня "чорна блискавка"

Колишній Ані Лорак Юрій Фальоса пошкодував про витрачені на співачку гроші: "Їй купували прокладки, бензин, білизну..."

Показати ще

Екс-боєць ЗСУ припустив, що таким чином Кремль зможе досягти своїх цілей в Україні.

При цьому він не став виключати можливість швидкої наступальної операції російської армії.

"Абсолютна більшість іноземних військових фахівців, з якими у мене є якась комунікація, як і я, вважають цей сценарій найбільш імовірним", — підкреслив експерт.

За його словами, за останні три роки бойовий потенціал ЗСУ тільки знижувався на тлі будівництва "потьомкінського села" замість боєздатної сучасної армії. У той же час Росія активно нарощувала свої бойові можливості на Південно-Західному напрямку.

"Противник може обрати достатню кількість варіантів напрямків ударів на всій лінії дотику з межами РФ, ОРДЛО, Криму й усього морського узбережжя. Його головним завданням буде оточити/ізолювати підрозділи ЗСУ, примусити їх до здачі, створити в країні паніку і передумови для початку мирних переговорів з обраної ним шайкою "політичних" негідників", — резюмував військовий фахівець.

Як повідомляв портал "Знай.uа" з України намагалися викрасти екс-полковника ФСБ Росії – він вважається особистим ворогом Володимира Путіна.