Відомий уфолог Джордж Грехем на своєму YouTube-каналі "Streetcap1" опублікував відео, в якому поділився новими спостереженнями.

Про це повідомляє Телеграф.

Спеціаліст останнім часом проявляє особливий інтерес до знімків НАСА, які розкривають околосолнечное простір.

В черговий раз уфологом був помічений гігантський НЛО, який пролітає повз світила. Сплутати об'єкт з корональною масою, випущеної Сонцем, було неможливо. Деякі розрахунки Джорджа показали, що корабель інопланетян за розмірами можна порівняти з нашою планетою.

Вчені з НАСА ніяк не прокоментували спостереження уфолога. Варто зазначити, що у поверхні зірки регулярно відбуваються якісь аномалії. Експерти не сприймають здогади уфологів всерйоз, так як останні нібито роздмухують з мухи слона.

Варто відзначити, що раніше китайські вчені змогли пояснити сигнали, які приходять на нашу планету з далекого космосу.

Популярні новини зараз

"Жіночий квартал" виконав Гімн України на футбольному полі, фанати не оцінили: "Найгірше в історії"

Вчителі показали найсмішніші відповіді школярів на ЗНО-2021: "Китай заснував локшину"

Дружина Віктора Павліка сильно захворіла перед пологами: "Перемерзла"

Ані Лорак приголомшила радісною новиною, чекала цілий рік: "Моя особиста історія"

Показати ще

Відомо, що одна з існуючих гіпотез припускає, що це явище пов'язане з діяльністю інопланетних цивілізацій. На думку китайських астрофізиків, спалахи пов'язані з утворенням кори на "дивних" зірках. Про це пишуть китайські галузеві видання.

Дослідники вважають, що джерелом загадкових сигналів стає особливий тип нейтронних зірок — дивні зірки. У надрах цих об'єктів утворюється кварковый "суп", який складається з трьох різновидів кварків, включаючи дивні кварки. Ця матерія знаходиться в найнижчому енергетичному стані, що робить її стабільною.

Відповідно до теоретичної моделі, в ній іноді утворюється звичайна адронна матерія (складається з нейтронів), яка витісняється з зірки і утворює кору на її поверхні. Кора з часом стає все важче, і в якийсь момент руйнується.

Крім того варто зазначити, що раніше американські досвідчені уфологи активно вивчають випадки появи невпізнаних літаючих об'єктів, які регулярно відвідують Землю і лякають очевидців. Фахівці озвучили 5 найбільш вірогідних спостережень НЛО, які вдалося зафіксувати в XXI столітті.

14 липня 2001 року водії у Нью Джерсі були шоковані, коли в небі побачили одночасно кілька НЛО, які летіли на великій швидкості. Очевидці заявили, що Інопланетне судно мало V-подібну форму і світило помаранчевими вогнями.

У 2004 році уфологи зафіксували невідоме судно в Сан-Дієго. Протягом двох тижнів екіпаж стежив за об'єктами, які з'являлися на висоті 80 тисяч футів.

7 листопада 2006 року пасажири рейсу 446 протягом п'яти хвилин спостерігали, як НЛО ширяв на території аеропорту O'Xара.

У 2008 році місцеві мешканці міста Стивенвилл були налякані дивним НЛО, яке залишало в небі загадкові сліди.

У 2015 році пілоти переслідували невідомий об'єкт на висоті 25 тисяч футів над Атлантичним океаном.

НЛО на Сонці.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, що оригінальний НЛО наробив переполоху на російсько-фінському кордоні.