Коли окуповані території Донбасу звільняться від російських бойовиків, він більше не буде таким, як був раніше.

Як повідомляє портал Рoliteka, таку заяву зробив Георгій Тука - заступник міністра з питань тимчасово окупованих територій і внутрішньо переміщених осіб. Він підкреслив, що на Донбасі не існує тільки військового вирішення конфлікту.

"Помилковою є теза "якщо не можна відвоювати Донбас, треба його відрізати". Є ворожа держава - РФ. Є вектор застосування сили, військової сили, зараз він зосереджений саме на окремих територіях Донецької та Луганської областей. Як тільки знайдуться, вибачте за такий гучний вираз, зрадники України, які спробують впровадити відділення цих територій, на наступний день цей вектор фізичної сили буде спрямованио на іншу територію нашої держави. Ніяких сумнівів в цьому ні у кого не повинно бути", - заявив Тука.

Також чиновник додав, що про відділення тимчасово окупованих територій навіть думати не можна: "Всі розуміють, що колишнього Донбасу вже не буде. Того індустріального, соціалістичного, якогось монстра з кам'яного віку, - його вже не буде ні за яких обставин. Треба шукати інші шляхи, і вже є алгоритми розробки цих шляхів".

Георгій Тука розповів, коли закінчиться АТО

Популярні новини зараз

Катя Осадча одним питанням змусила Анастасію Приходько замовкнути: "Хочете ще діток?"

Найвеселіший ведучий "Орел і Решка" Антон Птушкін продав свій Smart за 100 тисяч, щоб врятувати життя

Злата Огневич відповіла на шпильку Олі Полякової про заміжжя

"Кадетство" - серіал, який всі дивилися після школи: як виглядають актори через 15 років

Показати ще

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" повідомляв про те, що експерт розповів, як насправді йдуть справи з членством України в Євросоюзі.