Дострокових виборів парламенту в Україні цього року не очікується.

Це підтвердив під час засідання погоджувальної ради спікер ВР Андрій Парубій:

"Під час погоджувальної ради вже у кількох виступах почув про дострокові парламентські вибори. Давайте відставимо цю тему у бік. Скільки працює Верховна Рада, стільки ж і точаться чутки про дочасні вибори. У мене немає жодних сумнівів, що сценарій дестабілізації дочасних виборів - це є зовнішній сценарій. І хочу вам повідомити, що вибори у Верховну Раду відбудуться згідно з Конституцією - в останню неділю жовтня 2019 року", - зазначив він.

За словами спікера, на даний час головне завдання депутатів – стабілізувати нарешті роботу уряду, а не думати про передвиборчу кампанію.

Популярні новини зараз
Головне за 25 вересня: Полякова взяла соцвиплати, українці залишаться без субсидій, а окупанти мчать воювати без штанів У Дагестані протести набирають обертів, жінки відбили першого затриманого призовника, лунають постріли Катя Нікітіна проміняла "Жіночий квартал" на бутси з гетрами і вирушила підкорювати український футбол: "Підписала контракт" Найпотужніший екстрасенс Хаял Алекперов назвав дату кінця війни в Україні: "Я не Бог, але..."
Показати ще

Дивіться: дострокові вибори в Україні – неминучість чи дестабілізація?

Як повідомляв портал "Знай.ua", західні партнери України назвали ймовірних кандидатів на посаду президента.