Сьогоднішнє засідання Верховної Ради мало не перетворилося на майданчик для з'ясування стосунків – конфлікт стався між депутатами "Народного фронту" Юрієм Березою та "Опозиційного блоку" Олександром Вілкулом.

Останній гучно заявив з трибуни, що "Народний фронт" нібито підтримує невеликий прошарок радикально налаштованих громадян та ще й наполягає на ухваленні мовного закону, який передбачає "тотальну українізацію і мовну інспекцію":

"Наводжу приклад, якщо вихователька в дитячому садку щось скаже комусь із батьків на іншій мові - російською, румунською, угорською, то мовної інспектор (якийсь стукач) повинен це підслухати. І вона за це отримає штраф або серйозне покарання, аж до посадки в тюрму ", - зазначив Вілкул.

Береза в боргу також не залишився, натякнувши, що залюбки, але не без іронії прослухав виступ представника "п'ятої колони, який працює за гроші Кремля".

"Ви - вирізка Росії. Ви на Росію працюєте. Пане Вілкул, до вас особисто звертаюся. Не ризикуйте, бо доведете до гріха. Не дивлячись на те, що ми тут дипломати, але в сьорбало ви скоро отримаєте прямо в цьому залі ", - аргументував нардеп.

Дивіться: Вілкул про конфлікт із Березою

Як повідомляв портал "Знай.ua", Супрун заявила, що помічник народного депутата пропонував їй хабар. Напередодні детективи проводили низку обшуків вдома у помічника лідера "Радикальної партії" Ляшка, Олега Богачова, та вдома й на роботі у міського голови Вишневого Іллі Дікова. При цьому нібито йшлося про неправомірну вигоду на користь Супрун. За словами керівника МОЗ, потім із помічником нардепа зустрічався мер міста, який і підтвердив намір щодо хабара у вигляді квартири.