У Британії цього року елітний коледж "Конкорд" (Concord College) закінчують доньки-двійнята українського президента Петра Порошенка, котрим нещодавно виповнилося по 18 років. Молодшому сину Михайлу залишився ще один рік навчання.

Останній іспит тут заплановано на 30 червня, але випускний вже, як виявилося, відгуляли заздалегідь.

Photo Day

12 травня відбулася заключна фотосесія для всіх учнів, а потім – випускний бал. Зйомку студентів коледжу "Конкорд", де навчаються діти з різних країн, проводили на задньому дворі навчального закладу і неподалік від старовинного замку XIII століття - Актон-Барнел (Acton Burnell).

Популярні новини зараз
Син Володимира Зеленського хоче в армію, але не може - вік не дозволяє: "Він всім говорить" Лукашенко не жилець на білому світі так само, як і путін, - астролог Влад Росс Головні новини за 27 червня: "пробудження" Софії Ротару, атака на ТРЦ у Кременчуці та Цимбалюк у ролі "Холостяка" Володимир Зеленський згадав загиблого друга з "Кварталу 95": "Дайте смердючої дешевої горілки"
Показати ще

Цікаво, що діти Порошенка навчалися одразу у двох країнах, приміром, Олександра та Євгенія – у Кловському ліцеї іноземних мов №77, а також "Конкорд" (Concord College), що у Великобританії.

Порадив главі держави відправити сестер за кордон нібито його старший син, Олексій Порошенко – нинішній народний депутат, закінчив Лондонську економічну школу і повернувся до Вінниці.

Освіта на два фронти

Олексій порекомендував батькам, щоб сестри, так само як він, паралельно отримували українську та іноземну освіту в міжнародній школі.

Вручення дипломів та вечірка проходили в прикрашеній залі. Випускники традиційно в вечірніх сукнях і костюмах. Євгенія, одна з доньок-двійнят Порошенка, на випускному вечорі продемонструвала прекрасну фігуру і одягла традиційну стрічку "Випускник".

Діти президента будуть вступати в один з вузів Великобританії. На даний момент Concord College займає почесне четверте місце за рівнем академічної підготовки учнів серед шкіл цієї країни. Вони орієнтуються на програму популярний навчальних закладів: Оксфорд і Кембридж, LSE і Imperial College, Університет Лондона. У школі, яка забезпечує повний пансіон, навчання коштує близько 1 млн 300 тис. грн. на рік.

Також в Великобританії освіту здобуває Олександра Бут, дочка заступника начальника Головного слідчого управління Нацполіціі. Рік навчання в Sherborne International College коштує 40 575 фунтів стерлінгів або 1 млн 531,3 тис. грн на рік за курсом НБУ на 14.05.2018.

Дивіться: донька Порошенка знялася у серіалі

Як повідомляв портал "Знай.ua", Гройсман "заохотив" себе ще двома зарплатами.