Судовий розгляд проти екс-керівника передвиборного штабу президента США Дональда Трампа і колишнього політтехнолога "Партії регіонів" Пола Манафорта може привести до наслідків й для певного кола людей в Україні.

Про це повідомив екс-міністр закордонних справ Володимир Огризко. Він зазначив, що поки рано говорити про досягнуті результати розслідування. Але екс-міністр упевнений, що справа Манафорта спровокує серйозний політичний землетрус в США.

"Поки що неясно, наскільки далеко це все може зайти. І те, що це буде мати також дуже зрозумілі наслідки і для певного кола людей в Україні, це очевидно. І я вважаю, що після того, як Манафорт почне розкривати інформацію, для багатьох людей в Україні ситуація також суттєво зміниться. Втім, не потрібно забігати наперед, варто почекати результати допитів і розслідувань ", - спрогнозував дипломат.

Він додав, що цілком можливо спливуть вельми неприємні для деяких українських політиків обставини. Піддадуть розголосу, за словами Огризка, їх кримінально-корупційний бізнес і оборудки, яким вони займалися протягом останніх років до революції в бізнесі.

Манафорта звинуватили в змові проти США

Популярні новини зараз

Закохана Гросу перетворилася на ніжну лялечку: "Як квіточка"

Чотири дружини Григорія Чапкіса: як виглядали кохані жінки легендарного хореографа

Розлучену Аліну Гросу помітили в компанії 71-річного "байкера": "Знаю його 21 рік"

Дівчина з найбільшими сідницями засунула пляшку в труси, ледь не тріснули

Показати ще

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, суд відправив екс-керівника передвиборного штабу президента США Дональда Трампа Пола Манафорта під домашній арешт.