Міністерство юстиції України не отримувало документи від екс-президента Грузії Міхеїла Саакашвілі з роз'ясненнями того, чому його не можна екстрадувати.

Відповідну заяву зробив глава Мін'юсту Павло Петренко в ефірі телеканалу "Прямий".

"Станом на зараз, ніяк таких документів ми не отримували, і після того, як вони надійдуть в Мін'юст, ми їх розглянемо в чіткій відповідності з законом і з міжнародними стандартами. Ніяких прогнозів щодо екстрадиційних перевірок з питань екстрадиції я давати не буду, тому що це – винятково юридична процедура, яка позначена українським законом і міжнародними договорами, тому було б некоректно давати якісь прогнози міністру юстиції до завершення відповідних процедур", – заявив він.

Раніше Саакашвілі розповів про відповідний лист для Мін'юсту. За його словами, в Грузії його заарештують за політичними мотивами.


Відео: Петренко прокоментував заяву Саакашвілі

Популярні новини зараз

Волочкова голяка пірнула в крижану воду, навіть банні віники не витримали ці форми

Раптово загинув український ведучий: не прожив і половину віку, колеги побиваються

На Прикарпатті бабуся з психічним розладом виживає в напівзруйнованій хаті: ні пам'яті, ні пенсії

Арсен Мірзоян показав свою улюблену красуню, і це не дружина: "Мрій!"

Показати ще

Ситуацію щодо екстрадиції пояснив також прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

"Наскільки я знаю, Грузія звернулася з таким проханням. Україна зробить все, що мається на увазі законом. Про конкретні рішення не можу нічого сказати. Існують обов'язкові процедури. Головне, щоб все було в рамках закону", - заявив Гройсман.

Як повідомляв портал "Знай.uа", у вересні заступник голови Мін'юсту Денис Чернишов заявив, що Україна не має підстав для видворення Саакашвілі в Грузії. Тим часом, 29 листопада екс - губернатор Одеської області розповів, що президент України Петро Порошенко наказав його заарештувати за спробу державного перевороту.