На екстреному засіданні Ради безпеки ООН щодо ситуації в Сирії було зроблено кілька важливих заяв.

Так, генсек НАТО Йенс Столтенберг заявив, що всі члени НАТО підтримали військову акцію Британії, США і Франції в Сирії.

А американський постпред Ніккі Хейлі стверджує, що США готові знову вдарити по Сирії.

​​Постпред Великобританії в ООН Карен Пірс назвала чотири умови вирішення сирійського питання:

1.Сирійська програма хімічної зброї повинна бути припинена, а запаси хімзброї знищені назавжди;

2.Необхідно негайно припинити військові дії у відповідності з усіма резолюціями РБ ООН;

3. Влада Сирії повинні повернутися до переговорного процесу в Женеві;

4. Повинна бути відповідальність за використання хімічної зброї та інші військові злочини в Сирії.

Нагадаємо, Politeka передавала, Росія готується до загострення конфлікту на території Сирії. РФ привела свої сили протиповітряної оборони (ППО) в Сирії в режим бойової готовності. Такі дії пов'язані з ракетним ударом сил коаліції. Про це сказано в офіційній заяві російського Генштабу.

«Винищувальна авіація здійснює чергування в повітрі. Жодна з крилатих ракет в зону російських засобів ППО не входила. Наші протиповітряні комплекси не застосовувалися», — йдеться в повідомленні.

Також в Генштабі РФ заявили, що нанесений США, Францією і Великобританією удару по Сирії в ніч на 14 квітня є реакцією на «успіхи сирійських збройних сил» за звільнення регіону від терористів.

Крім того, РФ скликала засідання постійної ради Організації Договору про колективну безпеку з-за удару США і союзників по Сирії. У ОДКБ входять Вірменія, Білорусія, Казахстан, Киргизія, Росія і Таджикистан

Як повідомляв портал "Знай.uа", Сирія вимагає від міжнародного співтовариства засудити ракетні удари США, Великобританії і Франції з її об'єктах. Про це повідомили російські ЗМІ. Сирія назвала агресією дії країн Заходу.

"Сирія вимагає від міжнародного співтовариства рішуче засудити цю агресію, яка призведе тільки до погіршення ситуації в світі і загрожує світовій безпеці", - заявили в міністерстві. Державне сирійське агентство арабських новин (SANA) зазначив, що Сирія "зіткнулася в суботу з тристоронньої агресією, розпочатої США, Францією і Великобританією в околицях Дамаску і Хомса".