Британські представники пояснили, які сирійські об'єкти стали цілями для нанесення удару військами західних союзників

Як повідомляє портал Рoliteka, в уряді Великобританії розповіли, що авіаудари в Сирії досягли своєї мети. Мішенню британського авіаудару були склади з хімічною зброєю.

"Внесок Об'єднаного королівства під уважно скоординовані спільні дії був зроблений чотирма літаками ВПС Tornado GR4s. Вони запустили крилаті ракети Storm Shadow по військовому об'єкту (колишньої ракетної бази), що знаходиться в 15 милях на захід від міста Хомс. За нашими оцінками, там режим зберігав запаси хімічної зброї в порушення зобов'язань Сирії відповідно до Конвенції про заборону хімічної зброї", - йдеться в офіційному повідомленні уряду.

У Великобританії відзначили, що попередні дані вказують, що ракети Storm Shadow і уважний вибір цілей привели до успішної операції. Також в уряді підкреслили, що намагалися максимально знизити ризик забруднення навколишньої території.

Ракетний удар по Сирії


За інформацією західних ЗМІ, американські військові кораблі також запустили 59 крилатих ракет "Томагавк", вдаривши по авіабазі сирійського уряду. Там ймовірно знаходилися бойові літаки, які здійснювали хімічні атаки.

При цьому в російському Міністерстві оборони заявили, що Сполучені Штати і союзники нібито випустили по Сирії понад 100 ракет. Відомо також, що сирійська ППО перехопила понад 20 ракет, випущених в суботу західній коаліцією на чолі з США.

Нагадаємо, раніше інформаційний портал "Знай.ua" писав про те, що перший заступник голови комітету Державної думи з оборони Олександр Шерін заявив, що те, що коять Сполучені Штати в Сирії - це не що інше, як спроба поставити на коліна Росію. Вашингтон зараз серйозно порушує міжнародні норми. Про це, до речі, заявили зі всією серйозністю.