У Telegram-каналі Сталінгулаг з'явився блог, який вартий уваги. Пропонуємо його до прочитання в авторському вигляді.

"Дуже смішно спостерігати за тим, як російська пропаганда, яка звикла бути войовничою виключно в своїй уяві, при зіткненні тільки з натяками на реальну війну, колективно лягає на підлогу і кричить: «лучше обоссыте, но по лицу не бейте». Бравурні гучні промови про ядерний попіл змінюються зашуганими: «братва, так що нам ділити?».

Ніхто з офіційних осіб не сміє ображати Трампа, як це було з миролюбним Обамою. Штовхнути цього ботаніка з Гарварду або показати банан вважав своїм обов'язком кожен патріот, але відмороженого рудого Дональда тепер прийнято обходити.

Путін, який ще зовсім недавно сидів з голим торсом на ракеті і граючи м'язами розповідав, що за п'ять секунд розбомбить Флориду і мамину маму Флориди теж розбомбить, зараз перетворився з альфа-самця в кота Леопольда, який закликає до миру, повторює дослівно: «Дональд, одумайся, ну що ти насправді, ну, Дональд, нормально ж спілкувалися».

Типова поведінка гопників, які зустріли теж гопників, але відбитих. Як тут не згадати великі слова: «не треба жартувати з війною!» особливо, коли президент іншої держави руйнує економіку твоєї країни одним твітом", - написав анонімний автор.

Раніше портал "Знай.uа" повідомляв, що армія путінських бабусь озброїлася проти Трампа. Краснодарські пенсіонерки з організації "Загони Путіна" записали нове звернення до президента США.

"Від імені всього народу Росії, заявляємо тобі, Трамп: ми ненавидимо тебе, ми ненавидимо твою політику, так як ти ненавидиш свій народ. Ти приймаєш наших перебіжчиків, зрадників батьківщини, ведеш плітки на весь світ. Далі так тривати не може", – заявила одна з активісток в ролику, який опублікований на YouTube-каналі організації

Пенсіонери висловили невдоволення тим, що глава Білого дому "підігнав військові кораблі до берегів Сирії і продовжує вбивати народ цієї країни".