Робота чинного складу Верховної Ради останнім часом обмежується виключно "договірняками" на голосуваннях, натомість особливої ефективності у діяльності політиків українці досі не помітили.

Такої позиції дотримується представник політичної партії "Основа" нардеп Сергій Тарута.

В ефірі одного з українських телеканалів він висловив думку, що діяльність ВР поки що не здатна позитивно змінити життя кожного конкретного громадянина.

"У нас є досвід, як голосують за бюджет і внесення змін до Конституції: коли домовляється так звана "ширка". Причому ми бачимо її постійно. Все може бути в цьому парламенті. Все залежить від того, скільки грошей буде направлено на досягнення цієї мети. Я хочу сказати про головне - робота цієї Верховної Ради неефективна і не здатна змінювати життя конкретної людини", - підкреслив депутат.

Яскравим прикладом Тарута вважає проведення сумнозвісної реформи охорони здоров'я, яка обмежилася кількома урядовими нововведеннями і у підсумку так і не виправдала заявленої мети.

Популярні новини зараз

На Львівщині три автівки не поділили дорогу, кров на узбіччі: понівечені тіла вирізали з купи металу

Ірину Білик рознесло на "Осколки": "Зустрів і покохав"

Ані Лорак зробила це і купається в променях щастя, Каменських не стримала слів: "Страждаємо..."

Андрій Данилко зустрічається з власною "мамою", фанати в ауті: "Ходок по бабусям"

Показати ще

 "Сьогодні середня тривалість життя середньостатистичного українця - найнижча в Європі. А реформа повинна якось вирішувати цю проблему. Це - інтегрований показник, зрозумілий кожному з нас. А для того, щоб досягти цієї мети, однією з базових складових має стати медицина. Тому говорити про реформу ми зможемо тільки в тому випадку, якщо пересічний українець стане довше жити", - зазначив політик.

За його словами, провальним шляхом поки що рухається й реформа освіти, яка не виходить із реальних потреб та запитів української економіки: влада не визначила й досі, на підготовку фахівців яких професій слід більше звертати увагу.

 "Якщо ми говоримо "реформи заради реформ" - те, що нам сьогодні весь час розповідають, тоді це не цікаво. У доктрині збалансованого економічного розвитку  "Україна-2030" сказано, що реформа охорони здоров'я повинна мати на меті збільшення тривалості життя. Головний критерій - здоров'я людини", - підсумував Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.ua", незабаром українок змусять офіційно платити за пологи.