Робота чинного складу Верховної Ради останнім часом обмежується виключно "договірняками" на голосуваннях, натомість особливої ефективності у діяльності політиків українці досі не помітили.

Такої позиції дотримується представник політичної партії "Основа" нардеп Сергій Тарута.

В ефірі одного з українських телеканалів він висловив думку, що діяльність ВР поки що не здатна позитивно змінити життя кожного конкретного громадянина.

"У нас є досвід, як голосують за бюджет і внесення змін до Конституції: коли домовляється так звана "ширка". Причому ми бачимо її постійно. Все може бути в цьому парламенті. Все залежить від того, скільки грошей буде направлено на досягнення цієї мети. Я хочу сказати про головне - робота цієї Верховної Ради неефективна і не здатна змінювати життя конкретної людини", - підкреслив депутат.

Яскравим прикладом Тарута вважає проведення сумнозвісної реформи охорони здоров'я, яка обмежилася кількома урядовими нововведеннями і у підсумку так і не виправдала заявленої мети.

Популярні новини зараз

45-річна Могилевська кардинально змінила стиль, українці оцінили: "Неймовірні образи"

"Міс Всесвіт" від України Єлизавету Ястремську зацькували через костюм: "Були погрози"

Молодий патрульний загинув у ДТП на мотоциклі, сумує вся Україна: залишилася дружина і двоє дітей

Пішов з життя відомий радіоведучий після двотижневої коми: "На голову впала..."

Показати ще

"Сьогодні середня тривалість життя середньостатистичного українця - найнижча в Європі. А реформа повинна якось вирішувати цю проблему. Це - інтегрований показник, зрозумілий кожному з нас. А для того, щоб досягти цієї мети, однією з базових складових має стати медицина. Тому говорити про реформу ми зможемо тільки в тому випадку, якщо пересічний українець стане довше жити", - зазначив політик.

За його словами, провальним шляхом поки що рухається й реформа освіти, яка не виходить із реальних потреб та запитів української економіки: влада не визначила й досі, на підготовку фахівців яких професій слід більше звертати увагу.

"Якщо ми говоримо "реформи заради реформ" - те, що нам сьогодні весь час розповідають, тоді це не цікаво. У доктрині збалансованого економічного розвитку "Україна-2030" сказано, що реформа охорони здоров'я повинна мати на меті збільшення тривалості життя. Головний критерій - здоров'я людини", - підсумував Тарута.

Як повідомляв портал "Знай.ua", незабаром українок змусять офіційно платити за пологи.