Ставки на аграрний сектор, яку довгий час робила українська влада, не достатньо для отримання державою повноцінно статусу лідерства у світі. Для цього слід вкладати якомога більше ресурсів у науку та культуру, а особливий акцент ставити на технологіях.

Принаймні, такої позиції дотримується засновник партії "Основа", нардеп Сергій Тарута.

В ефірі одного із українських телеканалів політик запевнив: аграрних наддержав в історії ще не було, всі брали гору за рахунок інтелекту та інших здібностей.

"Повертаючись до нашої економічної угоди із Європейським Союзом, яка набуває чинності вже цього тижня. У ній йдеться про те, що без процедури публічної політики ніколи жодні закони чи реформи не можуть бути реалізовані, а тим більше – підтримані народом", - вважає нардеп.

За словами Тарути, при неправильному підході аграрна реформа ризикує повторити невдалий досвід змін у сфері вітчизняної медицини. Головна помилка, на думку політика, крилася у небажанні рахуватися із думкою фахівців:

Популярні новини зараз

Розалі Номбре з "Холостяк 11" опинилася на дивані "ганьби": "Мій дебют"

Ніна Матвієнко приголомшила спогадами про дитинство і батьків: "Ненавиділа, говорила з могилами"

Віктор Павлік потішив радісною звісткою про сина: "Народився!"

"ПриватБанк" закриває доступ до карток, клієнти обурюються: "Позбавили сім'ю коштів для проживання"

Показати ще

"Перед засіданням виходять,дають велику пачку (грошей – ред.) і кажуть голосуйте. А ніхто не розібрався. Саме професіонали цієї сфери повинні першими сказати – це буде краще, чи навпаки гірше", - підсумував засновник "Основи".

Як повідомляв портал "Знай.ua", стало відомо, як зміняться ціни на хліб найближчим часом.