Екс-радниця екс-президента України Віктора Януковича Ганна Герман обурилася рішенням влади створити в країні єдину церкву.

Про це повідомляє видання "Обозреватель", посилаючись на передачу в ефірі телеканалу News One. Колишня регіоналка заявила, що дана ініціатива є виключно політичним ходом.

"Коли я чую, що ставлять в один ряд автокефалію, безвиз, вступ України в НАТО, то у мене немає коментарів. Це речі непорівнянні", - зазначила Герман.

"Якщо ми хочемо інтегруватися в Європу, то мають європейські цінності теж берегти. А в Європі церква і держава не залежать один від одного", - уточнила Ганна.

Заява Герман прокоментував політолог Олексій Голобуцький, який звернув увагу на зовнішній вигляд жінки. "Ще одна богомільна проти автокефалії. Їм там в ФСБ, напевно, колють ботокс з добавками "Русский мир" і "Скріпи", - сказав він.

Користувачі мережі також обурилися заявою Герман на релігійну тему. "Не звертайте уваги, вона просто дурна", "Раритет у всіх сенсах, навіщо взагалі реагувати на неї?" "Та ти що! Путіну розкажи про це", "Вона погано вчила історію, тому несе нісенітницю", "Нехай краще помовчить", - написали вони в коментарях.

Скандальна заява Ганни Герман - відео:

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа" була поставлена під сумнів загибель молодшого сина Януковича, який в паспорті значився як Віктор Давидов. Незважаючи на появу в Севастополі його могили.

Незабаром після того, як оголосили про загибель Януковича-молодшого, в Канаду з РФ приїхали троє росіян. Вони знімали кімнату в готелі і були помічені за покупкою дорого автомобіля в салоні. Канадський поліцейський Володимир Світличний стверджує, що один з цих трьох був дуже схожий на молодшого сина збіглого українського керівника.