Громадський і політичний діяч України В'ячеслав Богуслаєв незаконно продав підприємство "Мотор Січ", чим привернув до себе чимало уваги в соціальних мережах. Відповідну публікацію зробив Михайло Шнайдер в Facebook.

За словами чоловіка, китайці мають намір перевезти виробничі потужності "Мотор Січ" до себе на батьківщину.

Також він доклав до запису фотографію його 20-річної подруги.

Знімок "пари"

"Продав одне з останніх працюючих підприємств! Гордість Української промисловості! Весь Цинізм в тому! Що так звані Китайські інвестори! Планують перевезти устаткування і виробничі потужності на території Китаю! Завод у Запоріжжі порізати на металобрухт! А персонал звільнити!", - йдеться в повідомленні.

Скріншот запису

Відомо, що в 2017 році Служба безпеки України (СБУ) заявила про незаконний продаж 56% акцій ПАТ "Мотор Січ" народним депутатом В'ячеславом Богуслаєвим з групи "Воля народу". Згідно інформації, їх купили китайські інвестори, афілійовані з компанією Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co., Ltd.

Спецслужба підозрює, що угода відбулася ще в 2016 році: в квітні 2016 "Мотор Січ" отримала від компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited (Британські Віргінські острови) $100 млн під 0,3% річних в рамках договору позики від 29 січня 2016 року з китайською компанією Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment Co Ltd.

Beijing Skyrizon Aviation Industry Investment є власником 100% статутного капіталу компанії Hong Kong Skyrizon Holding Limited " (Гонконг), яка, в свою чергу, є власником 100% статутного капіталу компанії Skyrizon Aircraft Holdings Limited.

СБУ в липні відкрила кримінальне провадження за статтями "диверсія" і "підготовка до злочину". Тоді ж у службових осіб компанії пройшли обшуки.

Нагадаємо, що відбулася словесної перепалки у прямому ефірі програми не було вже давно. Не зійшлися в думках народні депутати Мустафа Найєм (БПП) і Михайло Добкін, який нещодавно покинув ряди "Опозиційного блоку".

Крім того, журналісти знову стали свідками, як "орють" наші парламентарі на робочих місцях під куполом Верховної Ради. Судячи з того, скільки депутатів були присутні у ВР, 17 листопада, тиждень виявилася важкою, і далеко не всі змогли дотягнути до п'ятниці.

Дивіться сюжет про депутата

Як повідомляв інформаційний портал "Знай.ua", Сербія готує підлу провокацію проти України.