Екс-заступника керівника департаменту особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса заарештували, щоб припинити викриття про фальсифікації прокуратурою справ проти відомих політиків - від мера Бучі до народного депутата Сергія Рибалки. Таке пояснення дав подіям політолог Олексій Якубін в повідомленні на своїй сторінці в мережі Facebook.

«Кілька тижнів тому в інформаційному просторі майже непоміченим пройшов черговий виток історії екс-заступника керівника департаменту особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури Дмитра Суса. Його взяли під варту (заарештували) без можливості внесення застави. Справа в тому, що приблизно в листопаді Сус почав виступати з цілою низкою викривальних заяв про те, як насправді працює його департамент, а саме - розповідати про те, як фальсифікуються кримінальні справи проти політиків - від мера Бучі до народного депутата Рибалки, як встановлюються більш важкі статті КК, як проводиться незаконне прослуховування і «наружка». Причому все це він розповідав «в особах», одним з персонажів його історії є екс-заступник міністра внутрішніх справ Володимир Євдокимов», - пояснив причини арешту екс-заступника керівника департаменту особливо важливих справ у сфері економіки ГПУ Дмитра Суса політолог Олексій Якубін.

На його думку, саме Євдокимов проводив у ГПУ наради і вказував співробітникам, як саме вони повинні фабрикувати справи. «Напередодні народний депутат Купрій повісив на своїй сторінці в Фейсбуці відео, де видно, як Євдокимов заходить в приміщення Генпрокуратури, того самого департаменту. Купрій стверджує, що до цього особисто зустрічався з Сусом, і той підтвердив раніше озвучені історії. «Євдокимов ходить в ГПУ як на роботу», - написав він. «Пакування» Суса під реальний арешт (до речі, не все так однозначно і з обвинуваченням проти нього самого) - не що інше як підтвердження реальності його слів і слів Купрія. Якби, як висловилися в Генпрокуратурі, слова їхнього екс-співробітника дійсно були б виключно його «фантазіями», ніхто б не робив проти нього посилених «заходів», - вважає Олексій Якубін.

Політолог повідомив, що раніше в ЗМІ вже з'являлася інформація про те, що Євдокимов проводить такі «наради» і в інших правоохоронних органах. «Так що будете проходити повз СБУ або МВС - зверніть увагу, адже ця людина заходить до колишніх «колег» по цеху, не соромлячись, з парадного входу», - говорить Олексій Якубін.

Нагадаємо, Національне антикорупційне бюро України розслідує справу про можливу фальсифікацію кримінальних справ стосовно народного депутата України Сергія Рибалки і члена Вищої ради правосуддя Павла Гречківського з боку Служби безпеки та Генеральної прокуратури на замовлення співвласника АТБ Геннадія Буткевича.

Популярні новини зараз

Еллерт в битовусі виявився повним лінивцем, у Мішиної здали нерви: "Нічого не робить"

ПФУ перерахував пенсії українців: кому і скільки доплатять у березні

Хвору Лілію Ребрик посадили під замок: "Весну зіпсовано..."

37-річна Полякова відрізала золоті локони: "Не повторювати!"

Показати ще