Глава Луганської обласної військово-цивільної адміністрації Юрій Гарбуз, якого неодноразово звинувачували в розтраті бюджетних коштів і "кришуванні" копанок на території області, висловився практично проти проведення президентських і парламентських виборів

Так, в одному з інтерв’ю Гарбуз заявив, що також відмовиться очолити штаб Петра Порошенка. Відзначимо, що в свій час губернатор входив до фракції БПП і на свою нинішню посаду був призначений саме президентом.

Таким чином можна говорити про зраду і, як наслідок, швидку відставку.

За словами Гарбуза, він буде переконувати Порошенко до закінчення військових дій «мінімізувати ризики політичних подразнень на території» і недвозначно дав зрозуміти, що агітувати за будь-яку політсилу на виборах не збирається.

Популярні новини зараз

Катя Осадча вийшла в легкому халатику на вулицю взимку: "За ялинкою не сумую"

Відкинутий Златою Огнєвіч Максим Тарапата знайшов розраду в обіймах кучерявої красуні :"Я балдію"

Майкл Щур з "Телебачення Торонто" назвав найгірший курорт у Карпатах: "Жлоби зайняли гору"

Тотальний локдаун в Україні: Денис Шмигаль зробив нову заяву про карантинні обмеження

Показати ще

Також він відмовиться очолити штаб БПП. Додамо, що днями стало відомо, що Гарбуз виділив гроші на покупку квартир в Сєверодонецьку для друзів, яких підозрюють у сепаратизмі.

Так, як розповідають місцеві активісти, один з власників нової квартири, купленої за бюджетні кошти, ще кілька років тому носив георгіївську стрічку

"А тепер буде жити поруч з мирними українцями ще й за гроші вкрадені його впливовим другом Гарбузом у нас з вами !!! З таким Губером русскій мір все ближче!", – обурюються в соцмережі.

Дивіться: Досьє на голову Луганської обласної адміністрації Юрія Гарбуза

Нагадаємо, Трамп пригрозив закрити уряд США. Як повідомляв Знай.ua, захисники Януковича не з'явилися на судове засідання. Також Знай.ua писав, Національне агентство України з питань запобігання корупції призначило Наталю Корчак на посаду уповноваженої відомства з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за ознакою статі.