Національне агентство України з питань запобігання корупції призначило Наталю Корчак на посаду уповноваженої відомства з питань забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків, запобігання і протидії насильству за ознакою статі.

Нова посада Корчак: подробиці

Відповідні дані оприлюднили на офіційному ресурсі НАЗК. Згідно документу, гендерну рівність гарантує Конституція України, Кодекс законів про працю, законом "Про забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків", державна соціальна програма забезпечення рівних прав та можливостей жінок і чоловіків на період до 2021 року та ряд інших документів.

Цікаво, що саме Корчак була главою НАЗК з 28 березня 2016 року по 28 березня 2018 року. Пішовши з посади керівника, вона залишилася рядовим членом агентства.

Популярні новини зараз

Рада збільшила розмір аліментів на дітей: платитимуть бабусі, брати і вітчими – деталі нового Закону

Вакцинувався 27 разів і хоче ще: українець їздить містами й "випрошує" дози, рекорд - 5 за день

Племінниця Софії Ротару Sonya Kay пішла назавжди: "Прощаюся зі сльозами на очах"

Дружина Юрія Ткача з "Квартал 95" показала, на кого насправді схожа крихітка Ліззі: "Старше на пару років"

Показати ще

24 квітня глава ГПУ Юрій Луценко заявив, що НАБУ передало йому на підпис підозру одному з топ-чиновників країни. Генпрокурор не назвав імені чиновника, але подейкували, що мова йшла саме про Корчак.

Дивіться: Голова НАЗК Наталя Корчак заробила мільйон

Нагадаємо, Кабінет Міністрів України прийняв рішення виділити по 100 тисяч гривень родинам політичних ув'язнених, які перебувають у в'язницях в Росії і на Донбасі. Як повідомляв Знай.ua, у Росії вигадали чергову нісенітницю щодо Криму. Також Знай.ua писав, Жириновський шокував світ безглуздою заявою про Україну.