Джуліан Ассанж отримав звістку про те, що він повинен покинути посольство країни в Лондоні. При цьому терміни виселення не уточнювались, повідомляє агентство Reuters.

Про таке рішення повідомив президент Еквадору, який зажадав, щоб Ассанж покинув посольство країни в Лондоні.

Ленін Морено прокоментував ситуацію наступним чином: "Ассанж повинен буде в кінцевому підсумку залишити посольство в Лондоні".

При цьому в Штатах, куди засновника WikiLeaks можуть екстрадувати, йому навіть загрожує смертна кара.

Популярні новини зараз

Юрій Нікітін вперше розповів про здоров'я Андрія Данилка: "У нього серйозні проблеми"

Померла радянська акторка Серафима Холіна - страждала останній рік від альцгеймера

Маша Полякова поділилась наболілим, змушена утримуватися: "Один раз було, це кайф"

Юний Андрійко залишився без ніг через скажену електричку і мріє лише про одне: "Це страшно, коли тобі 17"

Показати ще

Ассанж перебуває в посольстві Еквадору в Лондоні з 2012 року. Він там переховувався через побоювання з приводу екстрадиції в США або Швеції. У Штатах йому може загрожувати страта через публікацію секретної інформації, а в Швеції його звинувачували в згвалтуванні, але пізніше розслідування було припинено.

Нагадаємо, що британський уряд відмовив Еквадору в наданні дипломатичного статусу для скандально відомого засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Як повідомляв Знай.ua, проект WikiLeaks був створений як інструмент боротьби за прозорість роботи політиків, спецслужб і корпорацій.

Також Знай.ua писав про те, що засновник онлайн-енциклопедії Wikipedia Джиммі Вейлз оголосив про запуск сервісу, який допоможе у боротьбі з фейковими новинами у ЗМІ.