Джуліан Ассанж отримав звістку про те, що він повинен покинути посольство країни в Лондоні. При цьому терміни виселення не уточнювались, повідомляє агентство Reuters.

Про таке рішення повідомив президент Еквадору, який зажадав, щоб Ассанж покинув посольство країни в Лондоні.

Ленін Морено прокоментував ситуацію наступним чином: "Ассанж повинен буде в кінцевому підсумку залишити посольство в Лондоні".

При цьому в Штатах, куди засновника WikiLeaks можуть екстрадувати, йому навіть загрожує смертна кара.

Популярні новини зараз

"Вечірній Квартал" без Жидкова: артист пояснив, чому "випав" з концерту

Платити доведеться у декілька разів більше: в Україні тотально переглянуть систему нарахування штрафів

Світу вперше показали заборонені фото СРСР: красномовні епізоди життя у "совку"

Слідом за Началовою і Фріске пішла з життя ще одна зірка "Останнього героя": хвороба мучила довгі роки

Показати ще

Ассанж перебуває в посольстві Еквадору в Лондоні з 2012 року. Він там переховувався через побоювання з приводу екстрадиції в США або Швеції. У Штатах йому може загрожувати страта через публікацію секретної інформації, а в Швеції його звинувачували в згвалтуванні, але пізніше розслідування було припинено.

Нагадаємо, що британський уряд відмовив Еквадору в наданні дипломатичного статусу для скандально відомого засновника WikiLeaks Джуліана Ассанжа.

Як повідомляв Знай.ua, проект WikiLeaks був створений як інструмент боротьби за прозорість роботи політиків, спецслужб і корпорацій.

Також Знай.ua писав про те, що засновник онлайн-енциклопедії Wikipedia Джиммі Вейлз оголосив про запуск сервісу, який допоможе у боротьбі з фейковими новинами у ЗМІ.