Ассанж назвав умови для відставки Трампа

поділитись
Ассанж вважає, що Трампа можуть відсторонити від керівництва США

Засновник сайту WikiLeaks Джуліан Ассанж вважає, що президент США Дональд Трамп може не досидіти до закінчення терміну. Цьому завадить погіршення відносин із Китаєм.

Про це Ассанж повідомив у Twitter. Він зазначив, що американського президента моментально усунуть з посади, як тільки Трамп вирішиться розірвати торгові відносини з Китаєм. Оборот між країнами оцінюється в мільярди доларів і становить суттєву статтю доходів бюджету США.

"90% торгівлі КНДР ведеться з Китаєм. Якщо Трамп перекриє торгівлю США з Китаєм в 650 млрд доларів, то буде негайно усунутий", - написав Ассанж.

Раніше в Адміністрації президента США Дональда Трампа обговорювали можливість введення санкцій щодо Китаю. Приводом для цього стали ядерні випробування Північної Кореї і нарощування арсеналу міжконтинентальних ракет. Трамп вважає, що керівництво Китаю роблять недостатні зусилля для того, щоб перешкодити КНДР створити зброю, яка загрожує безпеці США.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомляв, у КНДР заявили про успішне випробування найпотужнішої зброї - водневої бомби. Це спровокувало землетрус на всьому Корейському півострові.

Автор матеріалу: 
Александр Майер
Теги: 
джуліан ассанж, сша, дональд трамп
"Прийшов час серйозних, стратегічних рішень щодо України" (Андрій Шевченко, представник України в Канаді)
0
0
09:30 23.04.2018
Серце не витримало такого напливу почуттів
0
0
09:24 23.04.2018
У Вірменії з новою силою спалахнули протести
0
0
00:22 23.04.2018