Інструкція для політиків: чого насправді бракує українцям

поділитись
Націленість на результат повинна стати рушійною силою будь-якої реформи

Робота політиків має приносити конкретні результати, які відображаються на рівні життя громадян, але для цього політичні сили повинні мати чіткий план дій.

Про це заявив голова політичної партії «ОСНОВА» Андрій Ніколаєнко, відповідаючи на питання читачів Facebook.

«На відміну від багатьох інших партій, ми підготували чіткий покроковий план дій для стрімкого економічного зростання в Україні, і представляємо його на експертизу українцям. Мова йде про стратегію, яка базується на Доктрині збалансованого розвитку «Україна 2030», що розроблена провідними науковцями вітчизняних університетів в співпраці з бізнесом», – заявив Андрій Ніколаєнко.

Голова партії «ОСНОВА» також зазначив, що ключовим показником ефективності роботи будь-якої політичної сили, на його думку, є вплив проведених реформ на життя кожної окремо взятої людини.

«На наше переконання, результатом змін має бути покращення якості життя кожного українця, а не просто абстрактне вдосконалення системи. У підсумку кожної реформи ми маємо бачити полегшення умов ведення бізнесу, покращення якості послуг, тобто цілком конкретні результати», – резюмував Андрій Ніколаєнко.

Як повідомляв портал "Знай.ua", українці ризикують втратити можливість їздити до Європи за безвізом. 

Автор матеріалу: 
Марина Лонская
Теги: 
Андрій Ніколаєнко, партія Основа, доктрина розвитку України
Парубій не відпускає на відпочинок депутатів до рішення одного дуже важливого питання
0
0
23:20 21.06.2018
Клімкін роздумував про те, як відновити контроль України в Азовському морі
0
0
21:30 21.06.2018
Закон має забезпечити єдину державну політику у сфері валютних операцій і вільного здійснення валютних операцій на території України
0
0
21:12 21.06.2018
В АП запевняють, що нічого не знають про відкриття справи
0
0
20:59 21.06.2018