Кабінет міністрів обрав аудитором Національного антикорупційного бюро України від уряду Буроменського Михайла Всеволодовича.

Рішення про призначення Буроменський озвучив прем'єр-міністр Володимир Гройсман на позачерговому засіданні уряду.

"Шляхом обговорення на позачерговому засіданні уряду ми дійшли згоди, що такою кандидатурою може бути кандидат, який подав свою кандидатуру, а сааме Буроменський Михайло Всеволодович. Після обговорення питання винесене на розгляд урядовців і прийняте одноголосно", - сказав він.

Михайло Буроменський має вищу юридичну освіту, закінчив Національний університет ім. Ярослава Мудрого.

Він працює професором кафедри міжнародного права інституту Міжнародних відносин Київського університет ім. Тараса Шевченка. Має наукові звання, кандидат юридичних наук, доктор юридичних наук, професор, член-кореспондент правових наук України.

Популярні новини зараз

Slavia змінилася до невпізнання перед розлученням з Дзідзьо: "Море можливостей"

Сумська і Борисюк на честь "срібної" річниці показали, як виглядали 25 років тому

"Моя бабуся Софія Ротару загинула у вересні": українка приголомшила зізнанням

Крадіжка століття приголомшила Київ: прощавай, квартира і 5 мільйонів

Показати ще

В 2009-2013 роках Буроменський працював суддею ad hock Європейського суду з прав людини Протягом двох років виконував функції судді на постійній основі.

В міжнародних організаціях Михайло Буроменський з 2006 року. Він є членом делегації України в GRECO (організація країн проти корупції), а з 2016 року очолює українську делегацію організації.

За словами Гройсмана, у Буроменського є рекомендації Української Гельсінської спілки з прав людини, ОБСЄ в Україні, організації GRECO а також Інституту прикладних гуманітарних досліджень.

"Рішення уряду ухвалене, воно буде оформлене протягом 3 днів Міністерством юстиції, секретаріатом Кабінету міністрів", - сказав Гройсман.

Як повідомляв портал "Знай.ua", НАБУ пішло війною на Генпрокуратуру. Національне антикорупційне бюро запідозрило співробітників Генеральної прокуратури у фальсифікації кримінальної справи проти першого заступника директора НАБУ Гізо Углави.