Впливовість і здатність домовлятися українського політика Віктора Медведчука після двох років безуспішних спроб допомогли народному депутату України Вадиму Рабиновичу відвідати засудженого в РФ Миколу Карпюка. Що передав рідним і співвітчизникам Карпюк і про що вони з Рабиновичем говорили?

За словами Рабиновича, з питання Миколи Карпюка він працює вже два роки.

«Величезні шанси є, величезні! Дякуємо тим, хто дав таку можливість. Тепер переходимо до наступного етапу. Дуже серйозно займається тобою Медведчук. Я сам не зміг пробитися. Я тобі чесно скажу: коли він підключився, зміг. Він 404 людини вже повернув, і він єдина людина, з ким зараз розмовляють», - сказав Рабинович Карпюку.

Медведчук наразі єдиний місток між Україною і Росією, «які, на жаль, сьогодні не можуть розмовляти», повідомив Рабинович.

«А він місток хороший і надійний. Тому я приїхав до тебе, щоб ти цю надію в серце поклав, по-перше. По-друге, ні в якому випадку не нервував», - попросив народний обранець.

Популярні новини зараз

Тіна Кароль їде в Білорусь на "Слов'янський базар", від якого відмовився Олег Винник

Аліна Гросу показала, як змінилася з дитинства і школи: подорослішала в 13 років

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Надя Дорофєєва в сміливому монокіні похвалилася шикарною фігурою на яхті

Показати ще

Зі свого боку, Карпюк попросив передати свої настанови синові Тарасу, якому днями виповнилося 12 років, і дружині Олені.

«Вчора у сина був день народження, 12 років. Я вчора молився за них, я їм вчора відправив лист. Хай вони подивляться цей лист, я там йому деякі настанови, все-таки 12 років. Я не представляю, який він навіть із себе. Бо виїжджав, був зовсім дитина …я на них молюсь. І для Олени передайте таке: «Я вірю, що вона виховає із Тараса достойного мужчину. У цьому навіть не сумніваюся. Але якщо моя засідка тут затягнеться… на надто довгий строк… то я би не хотів, щоб вона позбавляла себе жіночого щастя. Вона вільна у своєму виборі, я вірю, що вона виховає, як би в неї не склалася дальше доля, мого сина, як це потрібно. І сину передайте …мужності йому і мужчиною хай виросте», — сказал Карпюк.

Також Микола Карпюк розповів, що за 3,5 року в тюрмах не розривав зв'язки з інформаційним полем України і зараз відчуває в ньому просто колосальний негатив. Звертаючись до українських журналістів, редакторів і всіх людей, пов'язаних з інформаційною сферою, він закликав їх відмовитися від мови ненависті:

«Треба розуміти таку річ: ця інформація безслідно не проходить. Все починається із слова, спочатку було Слово, Слово було у Бога і Бог був Слово. І все ще постало, постало через нього, розумієте, те, що відбувається, спочатку йдеться слово, за ним іде енергетика, і якщо вона позитивного плану, то її перспектива відкривається перед народом, перед суспільством, перед людьми — позитивна. А коли інформаційний план насичений негативом — це будуть природні катаклізми, це будуть суспільні катаклізми…»

«Так от, передайте співвітчизникам, що ненависть, агресія, злоба — не в характері, це не в архетипі українця. Архетип українця – це любов, добро, взаємоповага, повага до чужої думки. Українці завжди були толерантними у ставленні до інакомислячих. До цих витоків українці мають повернутися і на основі цієї любові запалити вогонь, великий вогонь віри. Віри у себе, у свою землю, у світле майбутнє. Тільки таким чином можна будувати державу. Людина приходить у цей світ, для того, щоб творити. Любов, добро, правда — це інструменти творчості. А ненависть, агресія, злоба — це інструменти руйнування», - застеріг Карпюк.