Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон взяв собі нового скандально відомого радника з групи одіозного Юрія Іванющенка, яку в ЗМІ називають "Єнакієвські". Екс-заступник міністра енергетики часів Януковича Олексій Пшеничка радитиме Кістіону як реформувати вугільну галузь

Це призначення викликало різкий резонанс і конфліктну дискусію. Більшість експертів галузі ставлять під сумнів декларовані кабінетом міністрів обіцянки реформувати вугільну галузь. Повернення функціонерів часів Януковича афільованих з "Єнакіївськими" пов’язують з прагненням відновити перевірені корупційні схеми і налагодити тіньові потоки. Конфлікт розвивається на тлі загострення ситуації із заборгованістю по заробітній платі перед шахтарями.

"Люди Януковича вже сьогодні присутні в керівництві галуззю. Наприклад, Пшеничка, і, на жаль, вони дуже добре сприймаються в кабінетах міністерства палива та енергетики. На жаль. Тому довіри (до реформаторів з Міненерговугілля) ніякої немає, є тільки зростаюча заборгованість по заробітній платі перед шахтарями", – прокоментував повернення кадрів часів Януковича в галузь, глава незалежних профспілок вугільників Михайло Волинець в ефірі телеканал NewsOne.

Пшеничка Олексій Васильович, 1976 року народження. З 2002-го року обіймав керівні посади в Міненерговугілля. Очолював ДП "Вугілля України" і був фігурному декількох кримінальних справ про великі розкрадання в ДП "Вугілля України" і ДП "Червоноармійськвугілля". Після "Революції Гідності" тривалий час був відсутній в Україні через зв’язок з Юрієм Іванющенко.

Популярні новини зараз

Які зміни очікують українців з 1 серпня - все через пандемію

Українці не можуть отримати сертифікат, необхідний для виїзду за кордон: у міністерстві пояснили причини

Катерина Репяхова не витримала і "втекла" від Віктора Павлiка з дитиною: "Хочеться Стаса Михайлова"

Пишні груди Олі Полякової викликали подив у українців: "Прекрасний силікон"

Показати ще

Віце-прем’єр-міністр України Володимир Кістіон, близький соратник прем’єр-міністра Володимира Гройсмана, що входить в так звану групу «Вінницьких». Нещодавно Кістіон заявив в інтерв’ю "Економічній правді", що формула "Роттердам плюс" не має порушень.