Главі української столиці Віталію Кличку НАЗК винесло установки щодо начальника київського метрополітену Віктора Брагінського.

Дані установки пов'язані з порушенням головою Брагінським вимог закону "Про запобігання корупції".

Так, Брагінський не виконав вимогу НАЗК і не надав потрібні агентству інформацію і документи. Про це пишуть столичні ЗМІ.

Запит НАЗК стосувався володіння Брагінським корпоративними правами трьох підприємств. Таким чином НАЗК хотів з'ясувати, чи передав він корпоративні права в управління іншій особі протягом 30 днів після призначення на посаду, як того вимагає закон.

Популярні новини зараз

Київський вокзал перетвориться на ТРЦ: "Почнемо заробляти!"

Щаслива Ані Лорак засвітилася в ліжку з кучерявим красенем: ніжно обіймалися

Чи буде розлучення? Топалов емоційно висловився про Тодоренко: "Хотіли вбити один одного"

Пішов з життя зірка "Бумера": знайшли у власній квартирі

Показати ще

Відповідно до припису, НАЗК вимагає від Кличка забезпечити надання необхідних документів та інформації, провести службові розслідування та розглянути притягнення керівника метрополітену до відповідальності.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що серед киян провели опитування, яке показало ставлення городян до мера столиці Віталія Кличка. Соціологічне дослідження провів Центр досліджень і комунікацій "Active Group".

Результати показали, що кожен другий опитаний мешканець Києва (50,7%) впевнений, що його місто розвивається у правильному напрямку. 30,1% опитаних відповіли — "скоріше в правильному". 19,2% жителів столиці відповіли, що розвиток міста відбувається "швидше в неправильному" напрямі і 16,4% вважають, що Київ розвивається "категорично неправильно". Крім цього, 13,7% не визначилися з відповіддю.

"П'ятірки" за роботу міському голові Віталію Кличку поставили всього 8,7% опитаних, а "четвірки" — 29,2%. 35,6% киян вважають, що робота мера заслуговує на "трійку". "Двійки" поставили 13,3% городян, а "одиниці" — 10,8%. Не визначилися з власними оцінками 2,3% респондентів.

Як повідомляв портал "Знай.uа" з середини червня кияни знову будуть змушені об'їжджати Шулявський міст, який знову закриють на реконструкцію. Про це повідомили представники Київської міської адміністрації. Проспект Перемоги доведеться перетинати на тимчасових перехрестях зі світлофорами. У новому проекті передбачено розширення шляхопроводу з чотирьох до шести смуг руху.