Якщо банки не надають інформацію, сенатори загрожують жорсткими заходами щодо них, аж до урядового розслідування, - повідомляє Reuters.

Американські сенатори закликають багато найбільші фінансові установи світу розкрити будь-які зв'язки між їхніми компаніями і багатими росіянами, пов'язаними з президентом Росії Володимиром Путіним.

Автори запитів, сенатори-демократи Джин Шахін і Шелдон Уайтхаус, вже надіслали листи в три великих американських банки - Bank of America Corp, JPMorgan Chase і Citibank, а також європейські Barclays, Deutsche Bank, UBS, HSBC і Credit Suisse.Чиновники вимагають звіти за рахунками, контрольованим фігурантами «кремлівського списку», за останні п'ять років. 

Як писав раніше "Знай.ua", 29 січня американці представили так званий «Кремлівський список», в який внесли високопоставлених чиновників і великих бізнесменів. Цих людей у ​​Вашингтоні порахували наближеними до керівництва Росії.

Також до списку санкцій увійшли співробітники адміністрації президента Путіна, Дмитро Медведєв та інші представники кабінету Міністрів, керівники «Газпрому» і «Роснефти» Олексій Міллер і Ігор Сечин, а також 96 російських бізнесменів, чиї статки, за оцінкою журналу Forbes, становить від $ 1 млрд .

Популярні новини зараз

Найкрасивіша жінка світу за версією чоловіків: як виглядає і хто вона

Маленькому янголятку терміново потрібен укол за 70 мільйонів, мама благає про допомогу: "Марійка хоче жити"

У родині Комарова зі "Світу навиворіт" довгоочікуване поповнення, вже відома стать малюка

У центрі Києва батько гуляв з мертвим сином у візку: не помітив

Показати ще