Публікація так званої "кремлівської доповіді", яка чітко визначила олігархів із близького оточення Путіна, які підпадають під санкції США , викликала бурхливу реакцію російських чиновників і політиків різних рівнів, особливо тих, хто сам опинився в цьому списку.

Вже встигли прозвучати заяви про "політичну параною" в США, про спробу "залякати" Росію та про розрив відносин між РФ і США. За словами російських сенаторів, такий крок Вашингтона робить співпрацю між двома країнами практично неможливим.

Зокрема, заступник голови комітету Ради Федерації з міжнародних справ Володимир Джабаров назвав доповідь "грубим втручанням" у внутрішні справи Росії.
"Вони зовсім не відповідні тому, що ставиться в провину Росії", - сказав сенатор.

Російський сенатор, голова Комітету Ради Федерації з міжнародних справ Костянтин Косачов заявив, що спецслужби США в своїй "кремлівській доповіді" просто переписали " кремлівський телефонний довідник", оскільки не змогли знайти обіцяний і, головне, доказовий компромат на російських політиків.

Прес-секретар президента РФ Дмитро Пєсков визнав, що "надання публічності такому максимально можливому списку, напевно, може потенційно завдавати шкоди нашому реноме".

"Що стосується мого прізвища: ну там же прізвища всіх. Тут нема що говорити, це узагальнений підхід. Можна також звернути увагу, що де-факто всеіназвані ворогами США", - додав спікер Путіна.

Популярні новини зараз

Полякова, Єфросиніна, Каменських та Сумська: як виглядають улюблениці українців без макіяжу

Дружина Віктора Павліка Реп'яхова знову опинилася в лікарні після пологів: "Мені стало гірше"

"Холостяк" Заливайко і Анна Богдан розповіли про кохання після проекту: "Робить все, щоб мені було добре"

Закоханий Дантес розтанув перед Дорофєєвою в міні-бікіні: "Рецепт кайфового дня"

Показати ще

Прем'єр-міністр Росії Дмитро Медведєв заявив, намагаючись пожартувати, що для тих, хто не потрапив у "кремлівський доповідь" - "це привід звільнитися".

Глава Чечні Рамзан Кадиров назвав "кремлівську доповідь" США безрозсудною.

"Новий список США. Небувала в історії людства самовпевненість і нерозсудливість! У сучасному світі не можна здійснювати такі дурні кроки. Без Росії вони не зможуть вирішити жодну міжнародну проблему. Протверезіння прийде! І воно буде мати ефект, який не снився діячам США!" - написав він у своєму Twitter.

Перший заступник голови комітету Ради Федерації РФ з оборони і безпеки Франц Клінцевич заявив, що "кремлівський доповідь" є новою спробою "взяти Російську Федерацію на страх".

Також депутат Держдуми Ігор Ананський заявив, що публікація "кремлівської доповіді" США спрямована на зниження ролі Росії в світовому бізнесі.

"Ми повинні ретельно продумати і зробити так, щоб американцям було невигідно робити такі списки щодо великих російських політичних і економічних діячів. Завжди потрібно відповідати на це, потрібно продумати, що робити у відповідь. Тому що йде відверта просто економічна війна проти нашої держави. І, звичайно, замовчувати це не можна ні в якому разі ", - додав він у коментарі російській пресі.

Що стосується самого президента РФ Володимира Путіна, то він пообіцяв, що Росія не буде загострювати ситуацію, але буде терпляче намагатися вибудовувати відносини з США настільки, наскільки вони до цього готові.

"Собака гавкає, караван іде. Нам потрібно думати про себе, займатися економікою і сільським господарством, охороною здоров'я, обороноздатністю", - заявив він.

Як повідомляв портал "Знай.ua", міністерство фінансів США опублікувало так звану "кремлівську доповідь", яка чітко визначила найближче оточення Путіна, яке підпадає під санкції.