Рішення американського Конгресу ввести нові санкції проти Росії поставило президента США Дональда Трампа у непросте становище та може мати серйозні наслідки для України.

Таку думку на своїй сторінці у Facebook висловив народний депутат від БПП, глава української делегації в ПАРЄ Володимир Ар'єв.

"Тепер в Адміністрації Трампа є два виходи. Перший - ветувати закон, що буде для Білого дому політичною катастрофою на фоні нестихаючих звинувачень у пресі про зв'язки оточення президента США з Москвою. Другий - підписати, позбавивши себе гнучкості, адже закон не дозволяє президенту регулювати рівень санкцій без згоди законодавців", - написав політик.

У будь-якому випадку, такий розвиток подій показує, що Кремль провалив усі спроби зробити Захід своїм союзником, і Путін може піти ва-банк.

Ар’єв переконаний, що тепер треба готуватися до ескалації військового протистояння, оскільки інших аргументів у глави РФ вже не залишилось.

Популярні новини зараз

Гола Кароль викликала гнів українок, ні трусів, ні совісті: "У вас син, не соромно?"

Колишня дружина Притули розповіла про домашнє насильство: "Перший раз він вдарив мене..."

Смугастий Дан Балан заліз між ніг до мліючої Кароль: "Тихе щастя”

Дорофєєва перед ″Останнім танцем″ нарешті зізналась про стосунки з Позитивом: ″Була закоханість″

Показати ще

"Саме тому російське лобі в ОБСЄ зараз намагається всіма силами всунути в спостережну місію на Донбасі лояльних до Кремля людей", - підкреслив він.

Депутат прогнозує найближчим часом спроби Москви максимально розхитати ситуацію всередині країни. Саме тому осінь видасться дуже складною, і протистояти всьому громадяни зможуть тільки у випадку максимальної єдності. У протилежному випадку Україна може виявитися "слабкою ланкою в світовому протистоянні, яке нав'язує Путін".

Як писав інформаційний портал "Знай.ua", спецпредставник США по Україні Курт Волкер приїхав на Донбас, де на власні очі переконався, що там іде "гаряча війна".