Росіяни радісно і терпляче слухають нові обіцянки президента РФ Володимира Путіна в очікуваннях 2020 року, в якому вони збираються стати баронами, баронессами, графинями і графинами.

Відповідну думку висловив блогер Аnti-colorados.

"Власне кажучи, це чудова якість, відома під кількома назвами: "ждатьє", "ждачество" або "ждульнічество", стало однією з головних відмінних рис даного населення. До речі, дуже часто воно цілком себе виправдовувало", – заявив блогер.

За його словами, минулого тижня російський "вождь" зробив дві заяви, які пояснюють, що країна робить і куди прагне.

"Чотири роки тому я став на ковзани і досі не знаю, як зупинитися", – заявив Путін.

Популярні новини зараз

100 тисяч загиблих: Володимир Зеленський вшанував пам'ять жертв політичних репресій

Натовп "безмасочників" і відсутність дистанції: Онуфрій влаштував у Харкові антикарантинну літургію

Go_A отримали потужну підтримку від конкурентів на Євробаченні: "Удачі Україні!"

Олег Боднарчук присоромив Тіну Кароль через премію Yuna: "Кумир епохи, на якого ми заслужили"

Показати ще

Блогер зазначив, що цю заяву можна прокоментувати практично ідентичним текстом: "Ось стою на асфальті я в лижі взутий, чи то лижі не їдуть, чи то я – ***нутый".

"Жителі Московії", за словами Аnti-colorados, не можуть оцінити мудрість "вождя". Через це вони просто радіють тому, що він "мудрий на всю голову".

У другій заяві Путін сказав, що хоче зробити російський флот другим у світі по потужності.

"Багато хто знає, що слова Путіна можна нести в банк і їх там приймуть як тверду валюту. Наприклад, він не раз і не два говорив, що зробить росіян безсовісно багатими людьми вже до 2020 року. Уважні люди можуть помітити, що він вже достроково виконав свою обіцянку, і навіть призведуть до того докази", – написав блогер.

А саме, існує ряд громадян РФ, які стали безсовісно багатими, і на цьому не збираються зупинятися. Та й росіянами їх не можна назвати, тому що вони давно виправили собі паспорти, перевезли за кордон сім'ї і гроші.

"Чи не правда, згадані вище прізвища, як-то Усманов, Роттенберг і багато інших, як-то не дуже вписуються в канонічні прізвища цих земель", – зазначив блогер.

Він зазначив, що Путін вказав на місце в світовому рейтингу багатих народів усього світу. А саме – не нижче п'ятого. За словами Аnti-colorados, вищезазначені і багато інших багатіїв не зможуть вміститися на одному місці. А російському президенту було б весело спостерігати зі свого першого рядка за такою метушнею. Однак, він мав на увазі не олігархів, що жирують, а, як виявилося, все населення країни.

Як повідомляв портал "Знай.uа", росіяни обрали Путіна президентом, бо вони не розуміють, які функції має виконувати влада, і для чого вона потрібна.