Кібератака на один з урядових ресурсів Німеччини могла бути частиною великого організованого шпигунського нападу на країни Європейського союзу.

Про це 1-го березня в четвер заявив Бенджамін Рід, керівник американської аналітичної команди при компанії FireEye, повідомляє DW.

Як вважає Рід, хакерское групування АРТ28 було організатором атак на особливо захищені мережі федерального уряду Німеччини.

"Уже протягом кількох місяців ми спостерігаємо, що угруповання APT28 цілеспрямовано нападає на сайти міністерств оборони та закордонних справ країн ЄС, а також намагається домогтися доступу до захищених систем" - говорить керівник американської аналітичної команди при компанії FireEye.

Ця інформація стала відомою завдяки деяким електронним листам - так званому "фішингу", які були в останні місяці виявлені. Також професіонали припускають, що хакерське угруповання АРТ28 може бути пов'язаним із російськими офіційними особами. Як вважає Бенджамін Рід, мова йде "безумовно не про звичайне угруповання хакерів-злочинців, які діють з фінансових міркувань".

Популярні новини зараз

Миколу Азарова заарештували за держзраду

Євген Комаровський жорстко "пропісочив" невакцинованих українців: "Для багатьох ця осінь стане останньою"

Пішла гуляти посеред ночі, поки батьки спали: 17-річна українка загинула в страшній аварії, згоріли всі живцем

Слава Дьомін розповів про жорстку сварку на "Співають всі" з Наталею Могилевською: відразу після "весілля"

Показати ще

"Вибір цілей, застосовувані методи, довга витримка "- все це ясно вказує на участь державних відомств, а також на держфінансування, - додає Рід. - Яка саме спецслужба стоїть за APT28, до кінця не зрозуміло, однак участь російських органів для нас безсумнівна".

Як повідомляв раніше портал "Знай.uа", з'явилися чергові докази фінансування Росією незаконних збройних формувань на Донбасі та участі в них російських військових. Про це повідомив Андрій Лисенко. Так само він додав, що вбиті бойовики були одягнені у військову амуніцію (бронежилети, військові каски тощо), яка виготовлена на території Росії (р. Казань, Ростов-на-Дону і т. д. ).

Також портал повідомляє, що на території Кримського півострова повним ходом йде підготовка до виборів президента Росії. Правда, не зовсім законними методами, але коли окупантів хвилювали подібні дрібниці.