Ухвалюючи рішення про збройну агресію на сході України, російське керівництво розраховувало на "легку прогулянку" на зразок тієї, яка була в разі анексії Криму.

Таку думку висловив російський політик Леонід Гозман.

Він зазначив, що російська влада помилково наказала захопити частину Донбасу, адже не очікувала такого супротиву від українців. На думку Гозмана Путін мав на меті захопити лише кілька південно-східних областей України та створити певну псевдодержаву, проте жителі цих міст не підтримали бажання російських кураторів.

"Як я думаю, зайшли вони туди помилково. План був - розчленувати Україну, захопити, як мінімум, 8 південно-східних областей, об'єднати їх з Кримом або зробити там якусь маріонеткову державу накшлалт Південної Осетії. Все це вони робили на очікуванні того, що буде легка прогулянка, що буде, як в Криму, що населення буде зустрічати їх радісно і що Захід це все з'їсть", - сказав політик.

Разом з тим він додав, що для російського керівництва захоплена частина Донбасу стала немов би валіза без ручки, адже приносить лише великі проблеми.

Популярні новини зараз

Андрій Шевченко зробив неймовірне для української збірної на Олімпіаді в Токіо: "Вперед до перемог"

Вагітна Катерина Осадча вбралася у "наречену": хоче встигнути до пологів

Дружина Влада Ями з новими бровами й пухкими губами стала схожою на ляльку: "Відмінно"

Марічка Падалко потрапила в неприємну ситуацію на відпочинку під Одесою: "Закрийте рот"

Показати ще

"Донбас для нашого начальства - це така валіза без ручки. Від нього нічого хорошого, крім поганого, ані Російська Федерація, ані наша влада не отримують. Але проблема в тому, що почати легко, а закінчити складно", - визнав Гозман.

Вихід Росії з СЦКК призведе до ескалації на фронті.

Нагадаємо, раніше портал "Знай.ua" повідомив, що український військовий нажахав росіян.