Україні не потрібен дозвіл на надання летальної зброї, оскільки наша держава здатна використовувати власний військово-промисловий комплекс.

Про це заявила політик, представник партії «ОСНОВА» Катерина Вайдич в ефірі телеканалу «Київ».

«Що таке надання летальної зброї? Це дозвіл на її купівлю. Я вважаю, що нема такої зброї, яку ми не могли би самі виробити. У нас дійсно потужний військово-промисловий комплекс, який залишився Україні ще з радянських часів. І зараз ми маємо використовувати його, для того, щоб нарощувати свій військовий потенціал, а не купувати зброю із-за кордону. Адже, якщо ми купуватимемо щось замість того, щоб виробляти, то в результаті Україна лише ставатиме біднішою», – заявила Катерина Вайдич.

Крім того, політик партії «ОСНОВА» акцентувала увагу на тому, що чинна влада практично не працює в питанні встановлення миру на Донбасі, віддаючи перевагу ескалації протистояння та війни.

«Я вважаю, що ми маємо самі ініціювати мир в Україні. Влада повинна казати не про летальну зброю, купівлю її, ми маємо не казати про продовження санкцій, ми маємо сісти за стіл перемовин, та обговорити мирний план, встановлення миру в Україні. Бо від війни вже весь світ втомлений, втомлені всі, окрім нашої влади. Але ж є мирний план, який ще у лютому запропонував народний депутат України Сергій Тарута, він називається, – «Три основи»: безпека, легітимність та довіра», – додала Катерина Вайдич.

Популярні новини зараз

Карантин в Україні продовжать восени: у МОЗ оцінили можливість введення локдауну

Володимир Дантес і Надя Дорофєєва святкують річницю: співак зворушив фото 10-річної давності

Помер експрем'єр і голова СБУ Євген Марчук: зупинилося серце

Оля Цибульська показала, як пробилася в шоу-бізнес "через ліжко"

Показати ще

Дивіться: інтерв'ю з Катериною Вайдич, партія "Основа"

Як повідомляв портал "Знай.ua", командир ЗСУ розповів, коли припиниться вогонь на Донбасі.