На конкурсі краси у В'єтнамі Miss Grand International 2017 українка Сніжана Танчук увійшла до десятки найкрасивіших дівчат світу. Але журі вразили не тільки зовнішні дані, але перш за все її емоційна промова.

Зал зустрів слова львів'янки оваціями, адже говорила про наболіле – про реальну ситуацію в державі, про війну, яка четвертий рік триває на Сході і забрала тисячі життів.

"Заради чого ми воюємо? Навіщо людям потрібна кров? Нам потрібно об'єднатися і вистояти до кінця, щоб зупинити зло, яке входить в наші серця! Ви запитаєте мене:" Що ми можемо зробити для миру, процвітання і дружби, які нам так необхідні? "У моїй країні четвертий рік йде війна! Для України цей жахливий час! Не минає і дня, щоб я не думала про те, як зупинити насильство! І зараз я б хотіла сказати, не як учасниця міжнародного конкурсу краси, а як майбутня мати: "Зупиніть війну! Зупиніть насильство! Я хочу, щоб наші діти народжувалися під мирним небом і ніколи не чули слова "війна", - зазначила Танчук.

Популярні новини зараз

Мама школяра розкрила очі батьків на меню Клопотенка: "Поверніть булки і ковбасу"

Маша Полякова захотіла Майбах за 5 мільйонів, тому що у неї болять ноги, патлатий наречений запропонував тільки руку

Панянка чи все ж "пацанка"? Донька Ольги Фреймут Злата Мітчелл носить такі короткі спідниці, що навіть мама в молодості не наважувалася

Євген Петросян отримав жорсткий "удар" від захисника своєї ексдружини Олени Степаненко: "Ми довго мовчали і терпіли"

Показати ще

На думку красуні, без миру це життя немає жодного сенсу: потрібно любити і з повагою ставитися одне до одного. При цьому, зовсім не важливо, якої ти національності.

Дивіться: промова Сніжани Танчук на Miss Grand International 2017

Як повідомляв портал "Знай.ua", оприлюднений повний перелік найкрасивіших жінок Азії.